Γενικά Το πάροτλετ μου ο Πίτερ

Σαν χαζομαμα θα ήθελα να μοιραστώ τα πρωτα μας μαθήματα! 🥰

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Υ.Γ. αρχαρια στα βίντεο ελπίζω να φαίνονται.
 
Γεια σας παιδιά!!Ξαναπερναμε να σας πουμε τα νέα μας!! 🙂
Μεγαλώνουμε και όπως βλέπετε είμαστε πρωτοι και στα ακροβατικά!! 😆

Ο Πιτερακος εκτός από τρελή μουρη είναι τρομερός, γλυκας και πανεξυπνος παιδια!! 🥰
Νιώθω πολυ τυχερή που τον εχω!! 🙂
[automerge]1663054615[/automerge]
Εδώ ρίχνουμε τα χορευτικά μας

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Επίσης σιγά σιγά αν και όχι πεντακάθαρα έχουμε ξεκινήσει να μιλάμε 🙂

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Και τέλος επειδή είμαστε και τρυφεροί χαϊδευομαστε στο αγαπημένο μας, την κουνια μας!!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 

Συνημμένα

  • IMG_20220905_135218.webp
    IMG_20220905_135218.webp
    13,3 KB · Προβολές: 12
  • IMG_20220913_102456.webp
    IMG_20220913_102456.webp
    54 KB · Προβολές: 12
  • IMG_20220908_104459.webp
    IMG_20220908_104459.webp
    9,8 KB · Προβολές: 12
@MARY58 Ευχαριστώ πολυ Μαίρη μου!!🥰
Ναι το μαναρακι μου μεγάλωσε, τώρα που μπήκα και είδα την πρωτη του φωτογραφία όταν τον ειχα παρουσιασει συνειδητοποιησα
Ότι μεγάλωσε αρκετά 🙂
 
Στην κούνια ποσο γλύκας είναι (όχι πως δεν είναι στην πραγματικότητα, αλλά εδώ το δείχνει και με το παραπάνω)! Να χαίρεσαι τον Πιτεράκο! Όντως, είσαι πολύ τυχερή που τον έχεις! 😍
 
@Niva99 Σε ευχαριστώ πολυ!! 🙂
Και εμένα μου αρέσει όταν το κάνει αυτό με την κουνια του.. 🙂
Λίγο πριν πεσει για υπνο τον πιανουν οι γλυκές του και αν δεν ξυσω εγώ κεφάλι το ξυνει στην κουνια 😅
 
@Irene chatzimichail ευχαριστώ πολυ Ειρήνη μου!! 😍Παιδί κουμπί κυριολεκτικα😆😅χαχα
[automerge]1663093964[/automerge]
@Ledagcc Σε ευχαριστώ πολυ πολυ και εσυ να χαίρεσαι την κουκλα σου!!που αν δεν κανω λάθος είναι και αυτή fun των ακροβατικων😅😘
[automerge]1663094281[/automerge]
@Maria Pol Σε ευχαριστώ πολυ!! 🙂Στην πρωτη φωτό έχει παρει το υφος του μοιραίου άντρα(λέμε τώρα) , με αυτό θα ερθουμε στην Νταίζη 😂😘😍
[automerge]1663094696[/automerge]
@Tony Forpus Το ξερω Τόνυ, για να σου είμαι ειλικρινής το έμαθα πρόσφατα. Ασε με να λέω ότι χορευει, μου αρέσει πιο πολυ!! 😅
Βέβαια όντως αυτό είναι κίνηση για να με ταΐσει!! 🙂
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top