Γενικά Το πάροτλετ μου ο Πίτερ

@Maria Pol Σε ευχαριστώ πολυ!! 🙂Στην πρωτη φωτό έχει παρει το υφος του μοιραίου άντρα(λέμε τώρα) , με αυτό θα ερθουμε στην Νταίζη 😂😘😍
Σας περιμένουμε πως και πως!!! 🥰
(Αθώο μου πουλάκι που να ξέρεις τί τσαουσα είναι η νύφη 🤣)
 
Η νέα επιτυχία του Πιτερ "που ειναι το πουλακι" Remix 😂
Κάπως έτσι ξυπνάμε το πρωί και πεφτουμε για υπνο🥳

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
@ianos Σε ευχαριστώ πολυ!!
Θέλω οπωσδήποτε να βάλω foraging toys 🙂
Ωστόσο ακομα δεν το έχω δουλέψει στο μυαλό μου σαν κατασκευή, το συγκεκριμένο μπορεί να το παρω και έτοιμο για να σου είναι ειλικρινής!!

Για την ώρα δουλεύω έναν κυλινδρο από χαρτόνι (φαίνεται από πισω στην φωτογραφία αν προσέξεις) επειδή του αρέσει πολυ να χώνεται και να βγαίνει από την άλλη.
Θα τον σταθεροποιησω με ξυλάκια από καλαμακι και το επάνω μέρος θα σταθεροποιείται στο κλουβί με πολυ μικρά μανταλάκια!!Έτσι θα μπορεί να ειναι σταθερά στον αέρα σε ότι υψος θέλω 😉

Θα σας δείξω φωτογραφία όταν το φτιάξω!! 🙂
 
Παίζοντας στο παρκο μας!! 😍
Πλέον χρησιμοποιούμε και το ποδαρακι μας για να φαμε!! 🤗


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ο Πιτεράκος Σπάιντερμαν! Σιγά μην πτοηθεί από την απόσταση. Άννα Μαρία μου άρεσε όταν του πλησιάζεις το μιλλετ άνοιξε ορθάνυχτα το ράμφος για να το καταβροχθίσει. Τα σαγόνια του Πίτερ!😍🥰
 
Αχ τον λαίμαργο τον Πιτεράκο! Έγινε μεγάλο παιδί τώρα και έμαθε να πιάνει το φαγητό και με το ποδαράκι του 🤭
Επίσης με γεια του το καινούργιο πάρκο (δεν πρόλαβα να σου το πω σε προηγούμενο ποστ)!
 
@MARY58 Δεν φαντάζεσαι σε τι μπορεί να μεταμορφωθεί όταν μπαίνει στο παιχνιδι το μιλλετ Μαίρη μου!! 😂😂Και κωλοτουμπες σου κάνει ο Spider Πίτερ!!
[automerge]1665952549[/automerge]
@Niva99 Σε ευχαριστω πολυ!! 🙏😍
Το παρκακι το έχουμε χαρει αρκετά!!🙂
Είδες ,το μιλλετ κάνει μαγικά!!Ανακάλυψε ότι θα το κρατάει μόνος του μην τυχόν και του ξεφύγει😆
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γυμναστικές επιδείξεις 🤣Προπόνηση στο σπαγγατο 🤣🤣🤣
[automerge]1667078272[/automerge]
Εδώ αναρωτιόμαστε μήπως ειναι ο Πιτερ Πάρκερ του Spiderman😆
 

Συνημμένα

  • IMG_20221029_235846.webp
    IMG_20221029_235846.webp
    15,4 KB · Προβολές: 15
  • IMG_20221030_000835.webp
    IMG_20221030_000835.webp
    17 KB · Προβολές: 15
  • IMG_20221025_154322.webp
    IMG_20221025_154322.webp
    22,4 KB · Προβολές: 15
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top