Γενικά Το πάροτλετ μου ο Πίτερ

Εμείς ετοιμαζόμαστε για τις γιορτές, παίρνουμε το λουτρό μας🤣🤣🤣🌲🌲

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Φυσικά, δεν λείπουν και οι συνομιλίες.Θα μπορουσε να ειναι διαγωνισμός ποιος θα πει πιο πολλά "πουντο πουντο πουντο" 🤣🤣

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
[automerge]1670320497[/automerge]
Υφος : My name is Bond!!!🤣🤣😍😍
 

Συνημμένα

  • IMG_20221204_182008.webp
    IMG_20221204_182008.webp
    22 KB · Προβολές: 11
Τελευταία επεξεργασία:
@Anna Maria Mp ο Πίτερ όσο μεγαλώνει τόσο ομορφαίνει! Κούκλος! 🥰 Κ πως φαίνεται η φροντίδα σου! Άλλο ένα πλασματάκι κατω από την στέγη σου που είναι ευτυχισμένο. Φτου φτου Ανναμαρακι 🧿🧿🧿. Άντε κ σύντομα γαμπρός!
 
@ianos Σε ευχαριστώ πολυ Γιάννη έτσι νιώθω όπως τα λές!!🙂
Περάσαμε μια κρίση προεφηβικη εκεί ήταν γλυκούλης ανά διαστήματα, μετά τους 6 μηνες έχει ηρεμήσει πληρως!!

@MARY58 σε ευχαριστώ πολυ Μαιρουλα μου!! Γαμπρός με παπιγιόν για να Σαγινευσουμε το κορίτσι μας😂
Έχει και μεγάλο λεξιλόγιο με το που θα την δει θα της πει "που είναι το πουλακι" ..
Εκεί νομίζω θα την ρίξει σίγουρα 🤣🤣
 
"πουντο πουντο πουντο"

Πουντο το πουντο. 😄Μπορεί να το άκουσα και 10 φορές μέχρι να αποφασίσω να το δυναμώσω στο τέρμα μπας και το ακούσω. Και να πες ότι είχα και την ηλικία του @Stavros. 🙄
 
@Maria Pol Ευχαριστουμε πολυ Μαράκι μου!!Θα το παίζει διπορτο τωρα με την εξαδερφη!! Το δικό σας θα ειναι το πλατωνικό και με την εξαδερφη Καρυ θα γίνει άντρας🤣🤣🤣 Χαχαχαχχα

@Φοίβος το λέει μέσα από τα δόντια και αυτός δεν βοηθάει την κατάσταση🤣🤣
 
Back
Top