Φροντίδα Το παπαγαλάκι των 10 € μιλάει

Απίθανος ο Μάικλ! Δώσε πόνο αρχηγέ!

Επιτελους, σήμερα τον άκουσε και η συγκατοικος μου να λεει ''Μαικλ καλί αγορι''!
Μια το Κίρκη, τώρα αυτό, θα μας "βγεί" το όνομα όνομα στο τέλος Τάνια μου! 😛
 
Απίθανος και υπερκινητικός ο φιλαράκος σου...
Ακόμη κι εγώ εντόπισα τις προσπάθειές του για να μιλήσει.

Αν και μου τη "χάλασε" ο ήχος από το μηχανάκι...
 
😀 Σας ευχαριστω πολυ, απο υπερδιεγερση αλλο τιποτα! Εχει πλακα εκει που ειναι υπερκινητικος και αρχιζεις να συναρμολογεις να κλεισεις το κλουβι, πιανει αμεσως την θεση υπνου και ειναι λες και του πατησες το ΣΤΟΠ αποτομα:D
 
😀 απίθανος.
Είναι κουκλος αλλά πολυυυ ενέργεια. Ζαληστικα 😀 😛
Μιλάει πολύ καλά και βλέπω τρομερή βελτίωση από τα πρώτα βίντεο.
Πολλά μπράβο!
 
βρε βρε!:DΑυτός λέει πολλά! Δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς τι λέει από την πολλή φασαρία. Κάτι σαν γεια σου..😛πεπονάκι; Το γεια σου το λέει καθαρά.
Τάνια ο ήχος της κίνησης που ακούγεται τόσο καθαρά προέρχεται από ανοιχτά παράθυρα; Πρόσεχε γιατί φοβάμαι:)
 
βρε βρε!:DΑυτός λέει πολλά! Δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς τι λέει από την πολλή φασαρία. Κάτι σαν γεια σου..😛πεπονάκι; Το γεια σου το λέει καθαρά.
Τάνια ο ήχος της κίνησης που ακούγεται τόσο καθαρά προέρχεται από ανοιχτά παράθυρα; Πρόσεχε γιατί φοβάμαι:)
Μην ανησυχείς είναι με σιτες. 😉 Φιλακι λεει, να ναι καλα ο Γιαννης που το προσεξε.
 
Το να μιλανε στην αντανακλασή τους το καταλαβαινω, αλλα στην σκια τους; τ κανουν τα δικα σας; Τον ακουγα πολυ ωρα που δεν είχε βαλει γλωσσα μεσα και πηγα να τον δω και ηταν πανω στο καλοριφερ στο μεταφορικο του και εκανε περα δωθε και ελεγε τα δικα του στον τοιχο στην σκια του
 
Μια ''καλημέρα'' και από μας :D
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Εμένα μου φένεται ή μετα λεει ''γαβ'';😛
 
Back
Top