Φροντίδα Το παπαγαλάκι των 10 € μιλάει

Και φυσικά στελνει φιλάκια! Στο συγκεκριμένο λέει Καλημερ. εχω παρατηρησει πως εχει μια δυσκολια στις λέξεις/φρασεις που τελειώνουν σε φωνηεν. αμα τα λεει ολα μαζι τα λεει καλα, αμα λεει μεμονομενο κοβει το τελευταιο γραμμα
 
Το να μιλανε στην αντανακλασή τους το καταλαβαινω, αλλα στην σκια τους; τ κανουν τα δικα σας;

Πάλι καλά, εσένα Τάνια μου μιλάει κάπου, έστω και στην σκιά του!:D! Τι να πω εγώ που ο δικός μου από την ώρα που ξυπνάει, μέχρι να κοιμηθεί μιλάει ακατάπαυστα! ( σ αυτό βρήκε να μου μοιάσει;😱:D!) Και όχι μόνο αυτό, μιλάει και στον ύπνο του ο ρήτορας! 😛
 
Βλέπω ότι υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον για τα πουλιά που μιλάνε. Όποιος θέλει μπορεί να ζητήσει να ενημερώνεται κάθε φορά που θα προκύπτει θέμα με πουλιά που έχουν τη δυνατότητα ομιλίας.

Αφού κάνετε κλικ στο σύνδεσμο παπαγάλοι με δυνατότητα ομιλίας, στη συνέχεια κάνετε κλικ πάνω δεξιά στο σύνδεσμο που γράφει Παρακολούθηση Ετικέτας.
 
Βλέπω ότι υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον για τα πουλιά που μιλάνε. Όποιος θέλει μπορεί να ζητήσει να ενημερώνεται κάθε φορά που θα προκύπτει θέμα με πουλιά που έχουν τη δυνατότητα ομιλίας.

Αφού κάνετε κλικ στο σύνδεσμο παπαγάλοι με δυνατότητα ομιλίας, στη συνέχεια κάνετε κλικ πάνω δεξιά στο σύνδεσμο που γράφει Παρακολούθηση Ετικέτας.
Πολύ καλή ιδέα, βάλε και τα cocktails αν μπορείς.
 
Ειπα να το επισημανω κ γω, αλλα λεω ασε το Μαρακι το ριξε εξω :D

Σορρυ για το οφφ!
Ο δαίμων του κινητού, παρόλο που κάνω δέκα ώρες να γράψω για να τον αποφύγω :)
Α και ringneck, αλεξανδρινοί στους ομιλητικούς.
 
Σαν σημερα είπε την πρωτη του καθαρη λέξη ''Μαικλ''. Μετα απο 3 ωρες με το κινητό μόνο σημερα! Καταφερα να τον καταγράψω😛 Εκλαψα με το βλέμμα του στο τέλος μολις καταλαβαινει πως τον βγαζω βίντεο και σταματαει. (γεια σου τι κάνουμε, αγάπη μου. Μαικλ καλό αγορι, τι ειναι αγορι μου, μαλα@(?) )

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Αυτο είναι 1 1/2 μήνα πριν.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Κανεις πλακααα! Ειναι τελειος! Φανταστικος! Μοναδικος! Ανεπαναληπτος!
Δείξε το στον μπαμπα σου θα ενθουσιαστει θα θελει και εκει που θα ναι ζεστος να πατε να παρετε εναν:D
Μα τι ζουζούνι :)
Να σου ζήσει ο αρχηγός!
Ευχαριστω! Τις τελευταιες μέρες ειδικα, εχει αποτρελαθει, όλα του ανηκουν, μοναρχης αρχηγος😛
 
Δείξε το στον μπαμπα σου θα ενθουσιαστει θα θελει και εκει που θα ναι ζεστος να πατε να παρετε εναν:D


😀 Τανια μου οταν ελεγα για το "μπαμπα" μας εννοουσα τον αντρα μου!
 
Τι παιδί είναι αυτό!:DΓεια σου Μάικλ πολυλογά, τέλειος είσαι!l

tinypic-no-longer-available.jpg
 
Back
Top