Γενικά Το σμήνος της Citrus

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης myr
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Λοιπόν το πήρα αποφαση και ανέβασα βίντεο επιτέλους:

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Της Σίτρους είναι περσινό υλικό (μου φαίνεται σοβαρευει οσο μεγαλώνει και δεν μας τα κανει συχνά), στο 1λεπτό και κατι λέει το ονομα της με διαφορους τονισμούς.
Του Κρίκη δεν είναι το καλύτερο ντοκουμεντο, δεν εχει τα βιμπράτα οπερατικά του σφυρίγματα αλλά παίζει τέλεια με την κουδουνιστρα του και μιλάει ανάμικτα κοκατιλιστικα.
Και ενα δείγμα του μικρούλη Τζίνγκο! (Απο την 1η μερα ξεκίνησε το τραγούδι!)
😊
 
@myr Εγώ θέλω να ξέρω αν δέχεσαι επισκέπτες.😁
@giannisvlg Τα πουλάκια είναι τρία. Θέλεις και την Μύρινα, μαζί; Για να τα φροντίζει;😛
Πάντως ζηλεύω το χώρο που τα έχεις ελεύθερα. Μπράβο σου!
 
@marapo Με ολη την αγαπη που εχω στην @myr μπορω να πω οτι δε νομιζω να χρειαστω βοηθεια το κατεχω! 😜Ολοι μερα λαχανικα φρουτα μπανιο αυτα μαζι και εγω και τζαμια😂Αα κι εννοουσα 4 γιατι θα παρω και τον κουνελο μαζι δε το χανω😂
Και σορρυ που χαλαω το θεμα αλλα την αλλη βδομαδα εχουμε και νεο φτερωτο φιλο 🤪
 
@myr Καλησπερα ηθελα να κανω μια ερωτηση πολυ σοβαρη αρχικα που μενεις και αν μενεις σε πολυκατοικία τι όροφο!Εχω ακομα χωρο και για τα 4 μελη😂😜
Πολυκατοικία ναι, γεωγραφικό στίγμα δε δίνω😝 επίσης για τον Κρίκη θα έπρεπε να τα βρείτε με τον @Φοίβος που είναι σε προτεραιότητα, οπότε για να μην μαλωνετε θα τα κρατήσω όλα εγώ και τα βλέπετε μόνο ψηφιακά! Δεν περισσεύει κανένα! (Μη σας πω πως λείπουν και καναδυό ακόμα😂)
 
Ελπίζω να είστε όλοι καλά και ασφαλείς από τις καταστροφικές πυρκαγιές...

Εμείς είχαμε εξελίξεις!
Πέραν του ότι ο μικρός είναι τέλειος, μας ήρθε και το νέο μεγάλο σπίτι (montana II από the creatures, 80x55x90). Την πρωτη βδομάδα εμεινε άδειο αφού η Σίτρους το φοβόταν😆 αλλά τελικά το δέχτηκε και έτσι από χθες μετακόμισαν μαζί τα κοκατιλάκια μας!

Μεταξύ τους καλά τα πάνε, δεν ενοχλεί ο ενας τον άλλον, καμιά φορά μόνο κάνουν επιδείξεις δύναμης αν την παραπλησιάσει ο μικρός ή αν θέλουν το ίδιο κλαδί/μπωλ.
(Ο Κρίκης και ο Μάιλο είναι επίσης καλά, θα έχουν την τιμητική τους σε άλλη ανάρτηση)
received_521212328958058.jpeg
Δικό μου! ΔΙΚΟ ΜΟΥ!
received_201993431953721.jpeg
Σστ σώπα και χαμογέλα μας βγάζουν φωτογραφία!

received_207308278035231.jpegreceived_260218679030400.jpeg
received_1254761458292097.jpeg
 
@myr Να τα χαιρεσαι 😍 Ειναι κουκλια!Το κλουβι - βιλα ειναι καταπληκτικο!Στην πρωτη φωτογραφια, ειναι λες και ειναι ετοιμα για ξιφασκια!Το μονο που τους λειπει ειναι η βέστα (το πανω μερος της στολης), το παντελονι, το επιστηθιο, η μασκα και τα ξιφη μονομαχιας 🤣!Ενω στην δευτερη φωτογραφια, ειναι λες και περιμενουν τα αποτελεσματα, για το ποιος τελικα ειναι ο νικητης του αγωνα 🤣!Σε ολες τις φωτογραφιες ειναι απιστευτα τα καμαρια σου!Και παλι να τα χαιρεσαι 😍
 
Σας ευχαριστώ όλους 😊

@Elli Η αλήθεια είναι βολεύει η βίλα και νομίζω δεν θα νιώθω τόσες τύψεις τώρα αν χρειαστεί να μείνουν δυό τρεις μέρες μέσα αν τα κρατάει άλλος σε διακοπές.
Α βέβαια, ευγενής άμιλλα! Ευτυχώς είναι πολιτισμένα τα καλά μου 😄
 
@Anna6
Και μερικά για τους φαν του Μάιλο λοιπόν 😊
USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca_share_media1629410579209_6834243310020851413.webp
Είναι ο πρώτος αραγματίας
USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca_share_media1629410411732_6834242607570489516.webpΒοηθάει στα καθαρίσματα κλουβιών πάντα (=εχει μάθει να ανοιγει τα συρτάρια και προσπαθεί να φάει ό,τι φτάσει απο σπόρους μέχρι πατήθρες)USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca_share_media1629410412744_6834242611816862537.webp
Δίνει φιλάκι γνωριμίας με τον τζίνγκο

received_199670108883085.webp
Και κρύβεται γιατι ξέρει οτι τον παραμονευω και έχει μάγουλα για ζούλιγμα

 
Back
Top