Γενικά Υπναρας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Nikfree
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Σε καμία περίπτωση κατά τη γνώμη μου η επαναλαμβανόμενη υπνηλία δεν είναι καλή.
Σε όλες τις περιπτώσεις χρήζει ιδιαίτερης προσοχής...
Ακόμη κι όταν έχει γίνει "έθιμο" για κάποιο πουλί... Κάπου υπάρχει αιτία. Ίσως όχι πάντα επικίνδυνη για τη ζωή του αλλά πάντα κάτι κρύβει πίσω του.
Κανένα πουλί από ένστικτο δεν επιτρέπεται να έχει τέτοια συμπεριφορά τη μέρα...
Γιατί πολύ απλά θα γίνει στόχος των θηρευτών και θα χάσει τη ζωή του.
 
Λοιπον φωτο θα ανεβασω αυριο και επισεις εκλεισα ενα ραντεβου για ενα τσεκ απ μαζι με την σκυλα μου που πρεπει να κανει τα εμβολια τις να το παω και αυτον να ριξουν μια ματια
 
Πόσες ώρες την ημέρα κάνει αυτό που περιγράφεις; Πότε το κάνει μέσα στην ημέρα; Είναι πάντα τις ίδιες ώρες η δεν έχει σημασία η ώρα; Πότε άρχισε να το κάνει; Είναι μια συμπεριφορά που έχει από τότε που γεννήθηκε ή έχει παρουσιαστεί το τελευταίο διάστημα;
Το κανει 20 λεπτα η ωρα δεν εχω πσρατγρηση κατι δηλαδη μεχρι τις 3 το εχει κανει το κανει απο τοτε που γεννηθηκε
 
Λοιπον φωτο θα ανεβασω αυριο και επισεις εκλεισα ενα ραντεβου για ενα τσεκ απ μαζι με την σκυλα μου που πρεπει να κανει τα εμβολια τις να το παω και αυτον να ριξουν μια ματια
Μπράβο σου Νίκο! Προσέχουμε για να έχουμε! Συγχαρητήρια! Αφού θα το πιάσει να τον τσεκάρει ο γιατρός για να μην τον ξαναπιάνεις και εσύ και τον στρεσάρεις κι άλλο, ενώ τον έχει ο γιατρός βγάλε μια φώτο την κοιλιά να μας ανεβάσεις! 😉 Και αν είναι υγιέστατος εγώ θα στη δώσω την νύφη!
 
Μπράβο σου Νίκο! Προσέχουμε για να έχουμε! Συγχαρητήρια! Αφού θα το πιάσει να τον τσεκάρει ο γιατρός για να μην τον ξαναπιάνεις και εσύ και τον στρεσάρεις κι άλλο, ενώ τον έχει ο γιατρός βγάλε μια φώτο την κοιλιά να μας ανεβάσεις! 😉 Και αν είναι υγιέστατος εγώ θα στη δώσω την νύφη!
Παρασκευη θα μαθουμε
Μιλοντας με τον ντοκτορ μου ειπε οτι ισως τον αφησω εκει 1-2 μερες αλλα δεν θελω με προβληματισε αυτο λιγο
 
Παρασκευη θα μαθουμε
Μιλοντας με τον ντοκτορ μου ειπε οτι ισως τον αφησω εκει 1-2 μερες αλλα δεν θελω με προβληματισε αυτο λιγο
... Πως σε καταλαβαίνω! Σίγουρα θα θέλει να τον παρακολουθήσει ο ίδιος για να έχει άποψη... Πολλές φορές επισκεπτόμενη τον γιατρό βλέπω πουλάκια ''υπό παρακολούθηση''
 
... Πως σε καταλαβαίνω! Σίγουρα θα θέλει να τον παρακολουθήσει ο ίδιος για να έχει άποψη... Πολλές φορές επισκεπτόμενη τον γιατρό βλέπω πουλάκια ''υπό παρακολούθηση''
Χμ παντος δεν με τρελενη η ιδεα εσυ λες να το αφησω;
 
Δεν θα ήθελα να το αφήσω κι εγώ αλλά βάζοντας την λογική ''κάτω'' προέχει να δεις μήπως αντιμετωπίζει πρόβλημα υγείας και δεν το γνωρίζεις...😛εγώ μπορεί και να κατασκήνωνα στο ιατρείο🙄
 
Τώρα τον υπναρά τον έχεις σε εσωτερικό ή σε εξωτερικό χώρο; :)
Εξω ειναι με τα αλλα
Τον εχει ξετρελανη και μια καναρα
Αλλα του την χαλασα την εβαλα σε σημειο να μην τη βλεπει
 
Εξω ειναι με τα αλλα
Η ερώτηση μου πηγαίνε στο ότι αν αποφασίσεις να μείνει στο γιατρό μετά θα πρέπει να τον βάλεις μέσα. Σκέψου το και αυτό πριν τον πας στον κτηνίατρο για παρακολούθηση. :)
 
Η ερώτηση μου πηγαίνε στο ότι αν αποφασίσεις να μείνει στο γιατρό μετά θα πρέπει να τον βάλεις μέσα. Σκέψου το και αυτό πριν τον πας στον κτηνίατρο για παρακολούθηση. :)
Αυτο θα γινοταν ετσι και αλλιως αμα μου δωσει καποια θεραπεια
 
Ας ειναι το τελευταιο τουλαχιστον αυτο σημερα!
 
Back
Top