Γενικά Φέρνουν οι παπαγάλοι γρουσουζιά στο σπίτι;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stefan
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Stefan τα ιδια μου ελεγαν και μενα για τα ψαρια οταν πρωτοπηρα ενυδρειο αλλα η μονη αποδειξη ειναι η ζωη μου
και
οπως λεει και καποιος φιλος εδω στο forum"οταν γνωρισα τους ανθρωπους αγαπησα τα ζωα"
Βάνα, πολύ μου άρεσε αυτό που έγραψες, "όταν γνώρισα τους ανθρώπους αγάπησα τα ζώα". Αληθινό.
 
Εμένα να δείτε γρουσουζιά που μου έφερε ο Μπουλούκος... 😀
Μέσα σε λίγους μόνο μήνες που τον απέκτησα, γιατί είναι μόλις 1 χρόνου, άλλαξα δουλειά και ο φίλος μου, μου έκανε πρόταση γάμου... 😀
Για τέτοια κακοτυχία μιλάμε...
Καλοδεχούμενη, όντως!
 
Tote pou irxa papagalakia, mou ipane to idio me tin grousousia.

Rotisa tote enan filos ti skeftete afto gia afto to thema. Kai mou elege tote :
"Grousousia ; Oxi oxi exeis lathos den sou eksigousane kala. Ego efera to proto zefgari papagalakia sto spiti mou to Aprilio tou 1998. To Junio tou 1998 me xorise i gineka mou. To katalabeneis ; Tixi mou ferane ta xrisokomatia mou."

Alexandros
 
αντι να λενε οτι ειναι γρουσουζια πραγματα ποθ βλαπτουν καθονται και λενε για τα μωρακια μας! Αμα ειναι ετσι η γρουσουζια εγω θα παω να βρω ολα τα πραγματα που λενε οτι φερνουν γρουσουζια κ θα τα βαλω σπιτι μου! Γιατι εγω μονο καλα εχω δει απο τοτε που τα εχω! Και εχω και παρεα! Και απο τοτε δεν βλεπω και πολυ τηλεοραση(ασχετο;)
 
και εχω και παρεα! Και απο τοτε δεν βλεπω και πολυ τηλεοραση(ασχετο;)

Kαθολου! Πολυ σχετικο μαλιστα!
Και επειδη εβλεπα τις φωτο σου κ σε μια ηταν το παπαγαλακι πανω στα βιβλια... Την παρεα στο διαβασμα που την πας; Εμενα το μισο μου πτυχιο ανηκει στο Πιγκακι μου! Μαζι διαβαζαμε ολα τα χρωστουμενα μαθηματα! Ωρες ολοκληρες, καλοκαιριατικα που ολοι ηταν στις παραλιες; Τοση συντροφια κ αγαπη... μονο μιζεροι ανθρωποι τα λενε αυτα περι γρουσουζιας!
 
ετσι ειναι! Εγω το εχω ακουσει και απο ανθρωπο που λετρευει τα πουλια(εκτος απο τους παπαγαλους μαλλον), αλλα τι να τους πεις... λες ενα ναι ενταξει και ξεμπερδευεις...
 
Back
Top