Γενικά Χάθηκε ο Αρχιμήδης - παπαγάλος Ζακο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης pyrman
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Είναι οι μοιραίες συμπτώσεις...
Πιστεύω θα βρεθεί!
 
Ρε παιδια ειδα αυτην την φοτο στο φβ και ελεγε πωλειτε ζακο παπαγαλως
 
Ρε παιδια ειδα αυτην την φοτο στο φβ και ελεγε πωλειτε ζακο παπαγαλως
Παναγιώτη σε παρακαλώ γίνε σαφής. Η αγωνία όλων μας και ιδιαίτερα του @pyrman είναι μεγάλη. Ακόμα και κάποιος να τον βρήκε και να τον πουλάει πως είναι δυνατόν να έχει την ίδια φωτογραφία; Ποια ημερομηνία αναρτήθηκε η αγγελία;
 
Προφανως πλακα κανει με τον πονο του αλλου! Πηρε την φωτο απο την απωλεια μαζι με το τηλεφωνο και την εκανε αγγελια!
 
Πηρε την φωτο απο την απωλεια μαζι με το τηλεφωνο και την εκανε αγγελια!
Κάποιος ας μας ενημερώσει για το που βρέθηκε αυτή η αγγελία όσο πιο γρήγορα γίνεται...
 
Προφανως πλακα κανει με τον πονο του αλλου! Πηρε την φωτο απο την απωλεια μαζι με το τηλεφωνο και την εκανε αγγελια!
Μήπως είναι εύκολο να μεταφέρετε το link της αγγελίας εδώ;
 
Κάποιος ας μας ενημερώσει για το που βρέθηκε αυτή η αγγελία όσο πιο γρήγορα γίνεται...
Συγγνώμη. Πληκτρολογούσα και εγώ ταυτόχρονα. Δεν είδα την απάντησή σας.
 
Είναι προφανές ότι ο Παναγιώτης είδε κάποια από την αναγγελία απώλειας σε κάποια σελίδα πωλήσεων-ανταλλαγών παπαγάλων.
Τις είδαμε όλοι, είναι λάθος και παρανόηση, δεν υπάρχει λόγος αναταραχής.
 
Επειδη αν καποιος σπρωξει τον παπαγαλο μπορει να το κανει απο σαιτ αγγελιων το εχω βαλει κ σε καποια... Τωρα για να με παρει τηλ πρεπει να ανοιξει την σελιδα του παρροτ αλερτ... Τωρα ως καποιος καταφερε να με παρει τηλ για να αγορασει τι να πεις...
 
Το σκέφτηκα και τις κοιτάζω κι εγώ και γκουγκλάρω γενικά που και που το πωλείται ή και το βρέθηκε γιατί ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να τον βρήκε και κάποιος μη δικτυωμένος άνθρωπος.
Σε σπίτι είναι πάντως, αν δεν ήταν, θα είχες περισσότερες πληροφορίες.
 
Ο παπαγαλος σου εχει καποιο ιδιαιτερο γνωρισμα; Ο δικος μου ας πουμε εχει το ενα μπροστινο νυχι ανασηκωμενο!
 
Το σκέφτηκα και τις κοιτάζω κι εγώ και γκουγκλάρω γενικά που και που το πωλείται ή και το βρέθηκε γιατί ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να τον βρήκε και κάποιος μη δικτυωμένος άνθρωπος.
Σε σπίτι είναι πάντως, αν δεν ήταν, θα είχες περισσότερες πληροφορίες.
Έψαχνα και εγώ χθες στο facebook στα groups με αγγελίες μήπως δω τίποτα. Μέχρι στιγμής τίποτα πέραν του ότι χάθηκε.
 
Ναι δαχτυλίδι έχει κ εχει κ χαρακτηριστικα απο υπολοιπόμενο γονιδιο που τον κάνουν να ξεχωρίζει... Ευτυχώς που είμαι σίγουρος οτι έχει μπει σε σπίτι... αλλιως θα είχα τρελαθει... Να είναι καλα τουλάχιστον κ αμα τον βρω τον βρήκα... Αύριο πάλι αφισοκοληση...

Ο παπαγαλος σου εχει καποιο ιδιαιτερο γνωρισμα; Ο δικος μου ας πουμε εχει το ενα μπροστινο νυχι ανασηκωμενο!
Κάτι έχει απ' ό,τι έχει πει ο Χρήστος.
Χρήστο υπάρχει άλλος παπαγάλος κοντά σου; Μήπως είχε αναπτύξει ηχητική συνεννόηση μαζί του και κατευθύνθηκε προς τα εκεί.
 
Back
Top