Γενικά Χάθηκε ο Γιούτζι

Καλημερα...
Μια χθεσινη απροσμενη συναντηση ειχε χτες το βραδυ ο πατερας μου.
Αργα το βραδυ, κατα τη μια το πρωι, εκει που περιμενε τα σουβλακια του αδερφου μου για να ερθει σπιτι, ακουσε καποιον απο πισω του να του φωναζει :
"που εισαι ρε Παναγιωτη φιλε μου!"
Ηταν ο Αλεκος, αυτος που εχει τον Γιουτζακο! Οπως ειχα αναφερει, γνωριζονταν απο χρονια αλλα ουτε εγω, ουτε η μητερα μου του ειχαμε πει ποιοι ειμαστε. Δυστυχως ο πατερας μου δεν καταφερε να του μιλησει αλλα εκεινος τον καλεσε στο μαγαζι του.
Ηρθε λοιπον η στιγμη να παει εκει και να μιλησουν.
Βρε παιδια, φανταζεστε να τον δωσει πισω;Η μητερα μου απο τωρα εχει αρχισει να λεει οτι θα τον εχει στο δωματιο της και κανει ονειρα... Ειναι βεβαια λιγο νωρις για να σχεδιαζουμε αλλα ακομα πιστευω πως υπαρχει ελπιδα να τον παρουμε πισω!
 
Μακάρι Ιωάννα μου! Σου στελνουμε όλοι τη θετική μας ενέργεια και σου ευχόμαστε ολα να πανε καλά! Και οταν με το καλο έρθει ώρα να τον πάρεις πίσω, να ειμαστε οι πρώτοι που θα μοιραστεις μαζί τους αυτή την μεγάλη χαρά!
 
Ιωαννα μου μακαρι και ευχομαι να τον εχετε παλι πισω! Συντομα να ακουσουμε τα καλα νεα!
 
Καλα δεν το συζηταω...
Αν μας πει οτι θα τον παρουμε πισω,θα παω να του αγορασω ενα αρχοντικο για να μενει μεσα!
 
αχ μακάρι Ιωάννα μου! Πόσες φορές τον σκέφτομαι και θέλω να σε ρωτήσω και μετά λεω ασε μην ξύνεις πληγές... Να μας πεις αμέσως αν έχεις νεότερα
 
Εννοειται πως θα ενημερωσω!
Απλα φοβαμαι μηπως παλι φαω τα μουτρα μου και θελω να ειναι συγκρατημενη.
 
Αντε... Την επομενη Τριτη λοιπον περιμενουμε να ανοιξεις θεμα οτι τον εχεις πισω:D
 
Καλα βρε Φωτακο... φανταζεσαι;
Ηδη εχουν ξεκινησει και τον περιμενουν πως και πως!
 
Ολες μου οι ευχες μαζι σας! Μακαρι να ερθει γρηγορα η ωρα, που θα επιστρεψει στο σπιτι σας!
 
Σας ευχαριστω ολους!
Οι ελπιδα μου αναψε ξανα μονο κ μονο με τον θερμο του χαιρετισμο προς τον πατερα μου.
 
μακαρι ρε γαμωτο να τον παρεις πισω... λες να τον εχει στο μαγαζι του;
 
Δεν ξερω αν τον εχει στο μαγαζι η σπιτι η ακομα και καπου αλλου...
Περιμενω τοσο καιρο και την ευκαιρια μου,την εδωσε εκεινος απο μονος του αθελα του!
 
Back
Top