Γενικά Χάθηκε ο Σπύρος (κοκατίλ)

Εγω πάντως οχι με σιτα δεν αφηνω την μπαλκονοπορτα αλλα ασφαλιζω κ την μπαλκονοπορτα
Καλά κάνεις... Πολύ καλά... :)
Κάπως μπερδεύτηκαν τα μηνύματα και φαίνεται ότι πρώτα σου απάντησα (#113) και μετά έστειλες μήνυμα (#117)...χεχε
 
Κοκατίλ δεν είναι, αλλά κάτι παρόμοιο :D:

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Μπράβο! Να τον προσέχεις σαν τα μάτια σου! Πώς είναι σημερα; Βρήκε τις δυνάμεις του;
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Επανήλθε ναι.. Σήμερα θα πάει στη Δουκάκη προληπτικά..
Θαυμάσια νέα! Αυτά ήθελα να διαβάσω! Μπράβο σας! Και η πτηνίατρος θα σας πει εξίσου καλά! 🙂
 
Θαυμάσια νέα! Αυτά ήθελα να διαβάσω! Μπράβο σας! Και η πτηνίατρος θα σας πει εξίσου καλά! 🙂
Σε ευχαριστώ...
Ό. Τι και να μας πει πάντως θα το αντιμετωπίσουμε. Το θέμα είναι ότι ο Σπύρος τρώει, πίνει, παίζει, κοιμάται και ξυπνάει ασφαλής :)
 
Ό. Τι και να μας πει πάντως θα το αντιμετωπίσουμε.
Βέβαια! Σίγουρα θα επιληφθείς επί του οποιουδήποτε θέματος, δεν χρειαζόταν καν να μας το πεις. 🙂

Το θέμα είναι ότι ο Σπύρος τρώει, πίνει, παίζει, κοιμάται και ξυπνάει ασφαλής :)
Δεν το συζητώ. Και να αισθάνεσαι ευλογημένος για αυτό! 🙂
 
Η καλυτερη κινηση που θα μπορουσες να κανεις ειναι να το πας προληπτικα στην Χριστινα. Θα το ακροαστει, θα κυταξει τις κουτσουλιες του - ο,τι χρειαζεται σε αυτη τη περιπτωση.

Παρε κι ενα πανακι απο το σπιτι για να υπαρχουν 'οι μυρωδιες οι δικες σας' γιατι θα το κρατησει με αυτο για να το εξετασει. Μου το ειχε πει και το ειχα κανει κι εγω αυτο.

Καλη επιτυχια σου ευχομαι και παλι.
 
Παρε κι ενα πανακι απο το σπιτι για να υπαρχουν 'οι μυρωδιες οι δικες σας'
Καλη επιτυχια σου ευχομαι και παλι.
Δηλαδἠ; Αν πάρω κανένα παιχνίδι του; Τι πανάκι;
Ευχαριστούμε για τις ευχές, αλλά είμαστε άντρες εμείς... 48 ώρες έξω και δεν πάθαμε τίποτα (να και το σεξιστικό σχόλιο) 😱 😀
 
Οπότε γύρισε ο Σπύρος από τη Δουκάκη. Πολύ συνεργάσιμος και υγιής... Μάτια, ρουθούνια, ράμφος, πόδια, φτερά όλα οκ. Ακροαστικά οκ. Κουτσουλιές εργαστηριακά οκ. Μία μικρή πολυουρία μόνο που είναι κατά πάσα πιθανότητα ψυχολογικό (είτε από την πολύ χαρά που γύρισε σπίτι, είτε ψυχολογικό τραύμα μετά τις 48 ώρες περιπλάνησης και πίνει πολύ νερό).. Του έγραψε ένα προβιοτικό για μία εβδομάδα.

Κάπου εδώ μάλλον κλείνει αυτή η συζήτηση με τον καλύτερο τρόπο.
Σας ευχαριστώ όλους και εγώ και ο Σπύρος για όλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Σουπερ νεα!
Εκανε τη τσαρκα του ο μικρος και γυρισε και υγιής. Γιατι υγιής ήταν🙂

Τελος καλό,ΟΛΑ καλα!
Χαλαρωστε τωρα και οι 2 και απολαυστε τις στιγμες...η ζωή σας και τα ωραια ειναι μπροστά, απολαυστε τα!
 
Την καλημέρα μου! Σου τα έλεγα ότι όλα θα είναι πολύ καλά με την υγεία του και θα έχετε ευχάριστα! Χάρηκα πάρα πολύ! Καλή σας συνέχεια εύχομαι με χαρές και ξεγνοιασιά! 🙂👍
 
Ο Σπύρος είναι σπίτι!
Μέχρι να διαβάσω αυτό είχα πεθάνει κυριολεκτικά απ' το άγχος. Κανάκεψέ τον ασύστολα ποιός ξέρει πόσο θα φοβήθηκε κι αυτός.
Επειδή μου είχε τύχει το ίδιο πράγμα (για λίγες ώρες ευτυχώς) ήρθα στη θέση σου και είχα τρελλαθει.
Φιλιά στον Σπυράκλα τον παίδαρο που τα κατάφερε μια χαρά!
 
Back
Top