Χαρίζω Χαρίζω καναρινάκια για κάθε γούστο

@allisedros ειναι τοσο ομορφα πραγματικα κουκλακια. Μακαρι να πανε στους καλυτερους αναδοχους γονείς
Εύα, εδώ μιλάμε για κανονική υιοθεσία και όχι αναδοχή, μην τα μπερδεύεις τα πράγματα 😉
 
καλησπέρα αλικη μήπως έχουμε κανένα νέο σχετικά με τα καναρινακια, συγγνώμη και για την ενόχληση.
 
Καλησπερα σας ενδιαφερομαι για καναρια ανεξαρτητου φυλου που χαριζετε, ειμαι στην περιοχη της αθηνας. Θα χαρω να εχω απαντηση σας!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
alicedros, έχεις κάνει προηγουμένως επεξεργασία στις φωτογραφίες τους πριν τις ανεβάσεις;:D Αστιεύομαι! Έχουν γίνει αγνώριστα σε σχέση με το καλοκαίρι! Έχουν αλλάξει τα χρώματα τους! Είναι πανέμορφα, πολύχρωμα και φανταστικά καναρίνια! Μακάρι να πάνε σε ένα καλό σπίτι που θα έχουν αγάπη και φροντίδα! Το αξίζουν! 🙂
 
Πανέμορφα μπασταρδάκια καναρίνια! Πλούσιο και καθαρό πτέρωμα, κορμοστασιά, καθαρό βλέμμα, φανταστικά χρώματα 👍 ! Η περιποίηση, ο μεγάλος χώρος, το εξωτερικό περιβάλλον, ο ήλιος... έχουν κάνει δουλειά!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σ ευχαριστω πολύ πολύ Γιάννη μου για τα όμορφα λόγια σου! Οταν καποια πλασματακια τα φροντιζεις οσο καλυτερα μπορεις, σε βαθος χρονου αυτο τους προσφερει υγεια, ευρρωστια & ένα ισχυρο ανοσοποιητικό! Αλλα αυτο που με χαροποιει πιο πολυ ειναι η εμπιστοσυνη που μου δειχνουν ειδικα την περιοδο που διανυουμε. Όσο για τα χρωματα που βλέπεις απλά είναι Kinder Εκπληξεις που σε ξαφνιαζουν θετικα με το αποτελεσμα! :D
 
Καλημέρα σε όλη την παρέα! Θα με ενδιέφερε πολύ να φιλοξενήσω ενα πορτοκάλι, κίτρινο ή καφε-κόκκινο αρλεκινάκι και ενα θηλυκό κοκκινο μωσαϊκό. Εχω το χρόνο που χρειάζεται για να τους αφιερωθω καθημερινά. Έχω ήδη 3 καναρίνια και μου αρέσουν πολυ. Γνωρίζω καθετί που χρειάζεται για τη φροντίδα τους, τη σωστή διατροφή, την αναπαραγωγή τους και την ανατροφη των νεοσσων. Τα κλουβιά που διαθέτω ειναι τετράγωνα, ευρύχωρα και άνετα.
Ασημίνα Π.
 
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για τουλαχιστον 2 καναρινια! Έχω ήδη ένα και θα ήθελα να αποκτήσω κ΄άλλα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Γεια σας! Εχουν μείνει ακόμα καναρινάκια; Θα ενδιαφερόμουν για ένα αρσενικο σκουροχρωμο, καφε/πρασινωπο. Σας ευχαριστώ!
 
Καλημερα, ενδιαφερομαι για ενα θηλυκο για ζευγαρωμα, δεν με ενδιαφερει ποια γιατι ειναι ολες κουκλες. Μενω στη Μεταμορφωση.. Περιμενω απαντηση ευχαριστω πολυ
 
Γεια σου Αλίκη! Υπάρχουν ακόμα καναρινακια σου που ψάχνουν σπίτι;
Απότι φενετε επειδή το ποστ είναι πολυ καιρό πριν δεν θα ισχύει πλέον.. Άλλωστε η κυρία έχει να συνδεθεί εδώ και περίπου 1 χρόνο
 
Καλημέρα σας. Εαν τα έχετε ακόμα τα καναρίνια και τα χαρίζεται μένω Αθήνα. Ενδιαφερομαι για να μου χαρίσετε ένα καναρίνι. στειλτε μου μήνυμα.
 
Back
Top