Φροντίδα Χωρισμός μπατζι

Μια μέρα θα γίνει κανονικό μπατζι και θα θέλω ψυχολόγο να το διαχειριστώ!
😀 ενταξει εχω λιωσει!
Η μικρη ειναι κουκλα!
Χαρηκα πολυυυ με την προοδο :D
 
😀 ενταξει εχω λιωσει!
Η μικρη ειναι κουκλα!
Χαρηκα πολυυυ με την προοδο :D
Δύσκολη περίπτωση να μεγαλώνεις θηλυκη σκορπίνα μπατζι...

Θα βάλω ταμπέλα έξω στην αυλή..
Προσοχή το μπατζι δαγκώνει.
Εγώ μια φορά προειδοποίησα!
 
Ατρομητος ο Σποτακος! Πρόσεχε μονο μην τον ρουφηξεις και τον ψάχνεις στη σακούλα!:D
Και ένα πράγμα δε μπορώ... Το λευκό που δεν είναι λευκό...
 
Νομίζω πχια... Είναι θέμα χρόνου να μου παραδοθεί το ατιμουτσικο! (Ωστόσο... Μη τη ζουλας δεν κορνάρει).

Είναι μη βρω τώρα το "how to" βλέπω να γεμίζει μπατζι το σπίτι.
 
Το ξερει βρε! Αλλα μη ξεχνας... ειναι σκορπινα!

Αυτή η καρμικοτητα με τον παρθένο μόνο σε θεωρητικό επίπεδο μάλλον επιτυγχάνεται. Γερη να μου είναι, δεν πίστευα ποτε ότι ένα τόσο μικρό πλάσμα μπορεί να γίνει κομμάτι σου ρε παιδί μου.. Δλδ πραγματικά ανησυχώ.. Πραγματικά με στεναχωρεί όταν με απορρίπτει η δεν τη βλέπω χαρούμενη όπως θα έπρεπε να είναι ένα κατοικίδιο που λαμβάνει φροντίδα κ προσοχή. Ελπιζω όλη αυτή η σύγχυση πάνω απ όλα για εκεινη να αποτελέσουν παρελθόν γιατί πέρα από το αν εγώ τρώω τσιμπιες η όχι (δε θα πεθάνω σίγουρα από τσιμπιά μπατζι) δείχνει πως δεν είναι ισορροπημένη κ κάτι φταίει.
 
Οπως σου εχουν πει η Μαρια και ο Νικος που ειναι πιο ειδικοι απο μενα ειναι μικρη ακομα... μεγαλωνοντας θα "στρωσει" ! Παντως αν μεσα σε τοσες λιγες μερες εχετε κανει τοσο προοδο φαντασου τι θα γινει σε ενα μηνα ας πουμε! Συνεχισε να προσπαθεις και θα το κανεις λιωμα το κοριτσι σου!
Ααα και και μιας και το θυμηθηκα... ασχετο βεβαια με το θεμα... αλλα @Νίκος Υ θελω μπατζιιι!
 
Και ένα πράγμα δε μπορώ... Το λευκό που δεν είναι λευκό...

Και να ήξερες Αλκηστις πόσο καιρό έψαχνα να βρω αυτό το λευκό!

... Ελπιζω όλη αυτή η σύγχυση πάνω απ όλα για εκεινη να αποτελέσουν παρελθόν γιατί πέρα από το αν εγώ τρώω τσιμπιες η όχι (δε θα πεθάνω σίγουρα από τσιμπιά μπατζι) δείχνει πως δεν είναι ισορροπημένη κ κάτι φταίει.

Κάποια στιγμή, με τόση φροντίδα και προσοχή που της δίνεις θα ηρεμίσει! Ήδη βλεπεις και εσυ οτι εχει μεγάλη διαφορά απο το πουλί που περιέγραφες πριν από μερικές μερες! Πάντως για να πω και του στραβού το δίκιο, μπορει και η δικιά μου να ειναι στρίμενο αντερο, αλλά ποτε δεν δάγκωσε δυνατά! Τις πιο πολλές φορές απλά χτυπάει το δάχτυλο με το Ράμφος!

Ααα και και μιας και το θυμηθηκα... ασχετο βεβαια με το θεμα... αλλα @Νίκος Υ θελω μπατζιιι!

Βάσια μου, θα ανησυχούσα αν δεν ήθελες! Ειναι τόσο χαριτωμένα, εξυπνα και αγαπησιάρικα, που δεν νομιζω να υπάρχει κανεις που να μην θέλει! Αν καταφέρω κάποια στιγμή να κάμψω κάποιες αντιστάσεις και τα ζευγαρώσω, να είσαι σιγουρη ότι ένα θα ειναι δικό σου!
 
Και να ήξερες Αλκηστις πόσο καιρό έψαχνα να βρω αυτό το λευκό!



Αν καταφέρω κάποια στιγμή να κάμψω κάποιες αντιστάσεις και τα ζευγαρώσω, να είσαι σιγουρη ότι ένα θα ειναι δικό σου!
Εμάς δε μας έκανε μανούλα δηλαδης κυρ πρόεδρε!; Σε ένα τόσο δα μικρουλι αρσενικό αν περισσέψει όχι δε θα πούμε!
 
Αν συνεχισεις με τον ρυθμο που πας τωρα, τοτε θα γινει αλοιφη!
Απλα οσο χρονο της δινεις τωρα, να της δινεις και αργοτερα!
Με τον μικρο προχωραει η σχεση; :D
 
Αν συνεχισεις με τον ρυθμο που πας τωρα, τοτε θα γινει αλοιφη!
Απλα οσο χρονο της δινεις τωρα, να της δινεις και αργοτερα!
Με τον μικρο προχωραει η σχεση; :D
Με τον σποτ είναι πιο ξεκάθαρη η σχέση. Εχει θέσει τα όρια του. Θελει δουλίτσα αλλά είναι πιο εύκολος κ λίγο το έχω αφήσει πίσω. Το ίδιο βούτηγμα για φιλια τρωει δε το συζητώ. Οξεια μπατζιτιδα παιδί μου παθαίνω. Αφινιαζω! Απλα η Σου ήταν επείγον περιστατικό.
 
Εμάς δε μας έκανε μανούλα δηλαδης κυρ πρόεδρε!; Σε ένα τόσο δα μικρουλι αρσενικό αν περισσέψει όχι δε θα πούμε!

Υπαρχει μεγάλη λίστα αναμονής Αλκηστις, κλλά κατι θα κάνουμε!:D! Πάντως έτσι οπως πήρες φόρα, σύντομα σε βλεπω με Μπατζοκοπάδι! 😛
 
Back
Top