Φροντίδα Χωρισμός μπατζι

Είμαι η αλκηστις κ ανήκω στους ανώνυμους γονεις θηλυκού μπατζι και έχω να δηλώσω πως ούτε σήμερα βρήκα σκορπιό φαγητό... Είμαστε τρεις μέρες καθαροί. Ευχαριστώ

(Σ´ευχαριστούμε αλκηστις..clap clap clap..)
 
Λοιπόν...ράγισε λίγο η καρδούλα μου που είναι τόσες μέρες χωρια τα παιδιά...

Έφερα τον σποτ σε επαφή με τη σου...
Έλιωσα... φιλια;!φιλια με το που είδε ο ένας τον άλλο;! Ασχολιαστο! Εκανε η μικρή σα λυσσαρα! Δε λεω ... Είναι πολύ ωραίος ο Σποτ αλλά σιγά μανούλα μου... Θα τον φας ζωντανό!φαγανε μαζί κεχρι ούτε τσιμπιες ούτε τίποτα.

Περιττό να πω ότι δε χωρούσα πουθενά κ με αποφευγανε δίχως αύριο... Τώρα έχουν γλαρωσει μετά το ρομαντικό δείπνο κ σε λίγο θα μπουν στο κλουβί του ο καθένας για ύπνο...
 
Ναι αλλά μετά που τους χώρισα μη παίρνουν αέρα γτ κανεις δεν είναι έτοιμος ακόμα χαλάσανε τον τόπο! Η κραυγή και το τιτίβισμα και τα ακροβατικά στο κλουβί πήγαν γόνατο.
 
Πάντως τους κάνει καλό αυτό το χωριστά! Επιθυμούν το ένα το άλλο!👍

Πίσω Γιάννη τα καράβια... Μια μέρα πέρασαν μαζί ξανά κάτω το φαγητό μολις τα χώρισα... Δε ξέρω τι να κάνω κ έχω ένα υπνοδωμάτιο για να τους χωρίζω.. Ο ένας σαλόνι ο άλλος ύπνοδωματιο αλλά έτσι τους χαλάμε το ρολόι γιατί αυτόν που παίρνω στο υπνοδωμάτιο κάθε φορά το μεσημέρι το κάνω νύχτα που κοιμάμαι και κλείνω τα πάντα να μη μπαίνει φως... Εκτός και αν παραιτηθώ κ με μάθει πια η μικρή με τον καιρό.. Τόσες μέρες ήταν άλλο παπαγαλάκι.. Είχε μεταμορφωθεί.. Τώρα που γράφω φαντάσου ακόμα δεν κοιμάται.. Και έχω σκοτάδια..
 
Άλκηστις, προτείνω να συνεχίσεις το πρόγραμμα που ακολουθούσες μεχρι τώρα, μιας και ήταν ιδιαίτερα αποτελεσματικό! Όπως έχει ξανά ειπωθεί, οι παπαγάλοι ειναι πουλιά ρουτίνας! Πάνω που πήγε να μπει σε μια ρέγουλα, η ένωση την ξεσήκωσε και άρχισε τα ίδια! Μόνο οταν είσαι απόλυτα σίγουρη ότι η μικρή είναι έτοιμη, τότε ένωσε τα! Η απόσταση μεταξύ τους θα σε βοηθήσει να χτίσεις και την σχέση σου με τον Σποτ!
 
Back
Top