Ψάχνω Labrador Retriever

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αχ... Πόσο ζηλεύω... Θυμήθηκα το κοριτσάκι μου μικρό... Πάντως εαν σκέφτεσαι να την εκπαιδεύσεις έχω κάποιον πολύ καλό να σου προτείνω (επειδή αναφέρθηκες στη Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω που μένεις) που έκανε τη ροτβαϊλερίνα μου αγγελούδι... Μιλάμε πάντα για θετική εκπαίδευση!
 
Sophie, εφτάμισι και κάτι μηνών.

sophie-srn.jpg
 
Μοντέλο, καλλονή φτου φτου φτου και η ουρά κάγκελο :)
 
Κουκλαρα εγινε! 👍 Πες μας και καμια κουβεντα, πως ειναι μεσα στο σπιτι, αν ειναι ζωηρη, αν εχει μαθει τιποτα, τι ετσι ξεροσφυρι μια φωτογραφια; 🙄 Νεο μελος εισαι;:D
 
Πες μας και καμια κουβεντα, πως ειναι μεσα στο σπιτι, αν ειναι ζωηρη, αν εχει μαθει τιποτα, τι ετσι ξεροσφυρι μια φωτογραφια; 🙄
Μαθαίνει μαθαίνει αρκετά πράγματα. Αυτό που δεν λέει να ελαττωθεί είναι η ενέργεια της. Είναι καλύτερα σε σχέση με παλαιότερα, αλλά ο ενθουσιασμός και το βάρος της καμιά φορά είναι δύσκολος συνδυασμός.

Μέσα στο σπίτι ελεύθερη, μόνο με επιτήρηση. Σε γενικές γραμμές όμως, είμαστε σε καλό δρόμο.
 
..Αυτό που δεν λέει να ελαττωθεί είναι η ενέργεια της..
Υποθετω και η πεινα της... 😎:D Με την πρωτη περιοδο λογικα θα δειτε καποια διαφορα και στο χαρακτηρα.
 
Πω πωωω! Από τα πιο όμορφα λαμπραντόρ που έχω δει και δεν το λέω έτσι! Σταύρο σκέψου το να την πας σε έκθεση! Είμαι σίγουρη θα πάρει βραβείο! :D

Σαν χαρακτήρας πως είναι; Όπως όλα τα λαμπραντόρ; Θα τη ζευγαρώσεις ή θα τη στειρώσεις;

Υ. Γ.: μιας και είναι στην εξοχή καλό θα ήταν να της είχατε μόνιμα ένα τσιμπουρόλουρο! 👍
 
Σαν χαρακτήρας πως είναι; Όπως όλα τα λαμπραντόρ;
Πάνω κάτω, ναι. Όρεξη να έχεις να παίζεις όλη μέρα.
Θα τη ζευγαρώσεις ή θα τη στειρώσεις;
Δε νομίζω. Όσο για τη στείρωση, θα δούμε σε μερικούς μήνες.
Υ. Γ.: μιας και είναι στην εξοχή καλό θα ήταν να της είχατε μόνιμα ένα τσιμπουρόλουρο! 👍
Είχε πριν από μερικές ημέρες. Έχει όμως και φάρμακο πάνω της που ανανεώνεται σύμφωνα με τις οδηγίες.
 
Περνάει ο καιρός. Η Sophie είναι πλέον 9 μισή μηνών και θέλει και άντρα εδώ και περίπου 15 μέρες.

https://community.petbirds.gr/media/161/full

Eχω μία αρσενική καρδερίνα επιβήτορα... Που είναι πυρωμένη.

Λες να δοκιμάσουμε να βγάλουμε σκυλο-καρδέρινο;

😛
 
Back
Top