Γενικά American - Russian singer

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ανεκτίμητες οι πληροφορίες και η εμπειρία σου..
Να μην μας ξεχάσεις μετά... και να μας ενημερώσεις
Η εμπειρία μου δεν ειναι μεγάλη ασχολουμε με καναρια ενα χρονο απλα Βοήθεια εχω απο την γυναίκα μου που ειναι απο Ουκρανια και μπορώ να ψαχτω καλα και να μιλήσουμε την γλώσσα. Και πανω απολλα ευχαριστώ υο σαιτ που μπήκα και εγω σε αυτο πεστω και χόμπυ
 
Καλημέρα θα τα φερω απο Ουκρανια το πασχα που θα παω Εγώ. Τωρα μάλλον με αυτοκίνητο

Θέλω να τα φερω νομιμα στην Ελλάδα γιαυτο θελω να πάω εγω αλλιώς υπάρχουν τρόποι να μου τα στείλουν αλλά δεν ξέρω τι χαρτιά θα μου δώσουν

Μιχαλη σε ευχαριστουμε για την πληροφορηση κ για τα παραπανω σχετικα με τα τελωνεια κ τα χαρτια των πτηνων.Φιλε μου πραγματι οταν τελειωσης το επιχειρημα κ αποκτησης τα πουλακια σου μη μας ξεχασης κ εμας εδω βαλε καμια ενημερωση να μαθαινουμε πως γινετε η μεταφορα κ τι διαδικασια ακολουθητε.
 
Είναι πολύ χρήσιμο να μάθουμε για τα πουλιά αυτα και είναι μεγάλο το θέμα της εισαγωγής πουλιων.
 
Οταν τελειώσω με την βοήθεια του θεου θα σας στείλω και βιντεο αλλα και το τηλέφωνο απο αυτον για οποιος θελει να προμηθευτεί τα συγκεκριμένα πουλια βέβαια μαθαίνοντας πως μπορεί να τα στείλουν με αεροπλάνο αλλα θα πρεπει να βρειτε φιλο πετσοπα για να γινει η εισαγωγή με τα χαρτια τους και τα τιμολόγια τους. Ειναι κατι που το ψάχνω ακομα γιατι ειναι διαφορετική η διαδικασία αυτή παντως στελνωντε αυτο ειναι σίγουρο. Απο βελγιο παει 5 ευρω παραπανω στο πουλι απο 20 τεμαχια και πανω εαν στα φερει φιλος πετσοπας αυτο το ξερω σιγουρα. Τωρα για τα άλλα θα μαθω και θα σας πω
 
Εαν θελει κάποιος καναρι ορθεα γιατι νωμιζω οτι καπου το διαβασα υπαρχουν στην Καλλιθέα αλλα το καναρι ορφεας εχει φωνες αγριων πουλιών δεν εχει καμια σχέση με το ρωσικο
 
Εαν θελει κάποιος καναρι ορθεα γιατι νωμιζω οτι καπου το διαβασα υπαρχουν στην Καλλιθέα αλλα το καναρι ορφεας εχει φωνες αγριων πουλιών δεν εχει καμια σχέση με το ρωσικο
Αν θελεις γράψε μας στοιχεία επικοινωνιας για καναρίνια Ορφέα
 
Τα εχει 25ευρω τα θηλυκα και 40 τα αρσενικα το τηλ ειναι 69401. και μάλλον απο οτι καταλαβα ειναι μαγαζι τα πουλια ειναι απο βουλγαρια αλλα εγω δεν τα εχω δει απο κοντα τα συγκεκριμένα οποιος θελει περνει και καλο θα ηταν να τα έβλεπε πρωτα
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top