Ασθένειες Budgie κάνει κινήσεις πάνω κάτω με το κεφάλι

Σήμερα είναι να βγουν ρα αποτελέσματα κ έχω άγχος για ψιττακωση. Το αρσενικό άρχισε κ αυτό να φτερνιζεται. Μίλησα με το animal medical centre να δω κ εκεί τιμή για έλεγχος ψιττακωση κ μ λένε εμείς δεν κάνουμε τεστ κάνουμε θεραπεία είτε έχουν είτε δεν έχουν. Ισχύει αυτό?
 
κ μ λένε εμείς δεν κάνουμε τεστ κάνουμε θεραπεία είτε έχουν είτε δεν έχουν. Ισχύει αυτό?
Στο συγκεκριμένο κέντρο αυτή είναι η τακτική που ακολουθούν, αυτό δεν σημαίνει ότι εσύ πρέπει να αποδεχθείς την συγκεκριμένη λύση.
Η γνώμη μου είναι να περιμένεις τα αποτελέσματα της εξέτασης και μετά να ακολουθήσεις τις οδηγίες της Κτηνιάτρου που τα παρακολουθεί.
 
Στο συγκεκριμένο κέντρο αυτή είναι η τακτική που ακολουθούν, αυτό δεν σημαίνει ότι εσύ πρέπει να αποδεχθείς την συγκεκριμένη λύση.
Η γνώμη μου είναι να περιμένεις τα αποτελέσματα της εξέτασης και μετά να ακολουθήσεις τις οδηγίες της Κτηνιάτρου που τα παρακολουθεί.
Να ρωτησω εχω 4 budgie να το κανω το τεστ κ στα 4?
 
Να ρωτησω εχω 4 budgie να το κανω το τεστ κ στα 4?
Υποθέτω πως έκανες εξετάσεις μόνο στο ένα, αν οι εξετάσεις δείξουν ψιττάκωση μάλλον θα χρειαστεί να γίνει εξέταση - θεραπεία σε όλα.
Ποια Κτηνίατρος τα παρακολουθεί ?
 
Υποθέτω πως έκανες εξετάσεις μόνο στο ένα, αν οι εξετάσεις δείξουν ψιττάκωση μάλλον θα χρειαστεί να γίνει εξέταση - θεραπεία σε όλα.
Πια Κτηνίατρος τα παρακολουθεί ?
δουκακη
 
βγηκε αρνητικη στην ψιττακωση
Νομίζω ότι σε ενεργή ψιττάκωση οι κουτσουλιές θα ήταν αλλιώς. Του δικού σας φαίνονταν καλές σε χρώμα και με διαυγή ούρα.
 
Νομίζω ότι σε ενεργή ψιττάκωση οι κουτσουλιές θα ήταν αλλιώς. Του δικού σας φαίνονταν καλές σε χρώμα και με διαυγή ούρα.
Το νέο μπατζι π έχω κάνει διάρροιες αλλά ίσως είναι επειδή είναι αρχή μαζί μας καο
Είναι στρεσαρισμένο. Αγχώθηκα πόλυ με την ψιττακωση
 
Δεν μπορούμε να καταλάβω τίποτα ούτε απο το βίντεο ούτε απο την περιγραφή σου Μαριάννα. Προσωπικά εγώ δεν έχω ως τώρα καθαρή εικόνα για το τι ακριβώς εννοείς όταν λες ότι "ανοιγοκλείνει το στόμα του". Σαν να χασμουριέται?
 
Δεν μπορούμε να καταλάβω τίποτα ούτε απο το βίντεο ούτε απο την περιγραφή σου Μαρία. Προσωπικά εγώ δεν έχω ως τώρα καθαρή εικόνα για το τι ακριβώς εννοείς όταν λες ότι "ανοιγοκλείνει το στόμα του". Σαν να χασμουριέται?
Όχι ανοίγει καο κλείνει το στόμα της συνεχόμενα
 
Δείξε μας ένα βίντεο που να φαίνεται καθαρά αυτό που λες. Στο προηγούμενο που έβαλες φαίνεται αυτό που μας περιγράφεις?
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
[automerge]1616078181[/automerge]
Εδώ πριν λίγες μέρες π το έκανε έντονα
[automerge]1616078973[/automerge]
Σε ποιον άλλον κτηνίατρο να πάω? Δεν ξέρω δεν τις βρίσκουν τίποτα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top