Γενικά Cockatiel μωρά περιμένοντας να φάνε

Ωραία θα είναι τα ζωρζάκια!
Τί σου είναι όμως ο προλοβός βρε παιδί μου! Τα κάνει να φαίνονται διπλάσια!
 
Τωρα μαλιστα, δεν ειναι τερατινια😛Τωρα ειναι πολυ ομορφα... Δωσε στο πρωτο ενα φιλακι απο μενα!:DΠαντως για το πρωτο αν βγει αγορι προτεινω το ονομα γιγαντας η γιγας!
 
Τελεια πλασματα! Απλα τελεια.. Τι αλλο να πουμε;
Εχουμε περιεργο γουστο βεβαια αλλα αρεσουν τι να κανουμε
 
. 😀 Ειναι πραγματικα πολυ ευχαριστο να τα παρακολουθουμε κι'εμεις να μεγαλωνουν, μεσα απο τις φωτογραφιες σου Αγγελε! 🙂
 
αυριο-μεθαυριο ερχονται νεες φωτο!
τα δυο πρωτα δεν ειναι τοσο αχαρα πλεον... Ισοροπουν και στο δαχτυλο μου! Και αρχισαν να ανοιγουν τα πουπουλα-φταρα τους στις ακρες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Πρέπει να νιώθουν πελύ περίφανα για τον εαυτό τους που στέκονται σιγά-σιγά στο δάχτυλο, σωστά;
 
Αχ τι φοβερό συναίσθημα πρέπει να είναι αυτό, να μεγαλώνεις μικρά πουλάκια! Να σου ζήσουν Άγγελε! Δηλαδή κι εμένα η Ζουζούκα μου έτσι ήταν!Χα χα χα! Τέλεια έιναι τα μικροτσουλουφάκια!
 
ναι και εσενα ετσι ηταν... Ιδικα η δικια σου.. Μιας και αυτα περλε ειναι!
 
σαν αυτους που αφινουν μαλλια στη κορυφη μονο και τα κοντοκουρευουν γυρο-γυρο... Και οδηγαν και μηχανες...

γιαυτο κατι τετοιο θα βαλω στο διαγωνισμο!
 
και μερικες κενουργιες...
 

Συνημμένα

  • 100_1431.webp
    100_1431.webp
    46,6 KB · Προβολές: 109
  • 100_1430.webp
    100_1430.webp
    45,3 KB · Προβολές: 111
  • 100_1434.webp
    100_1434.webp
    39,9 KB · Προβολές: 106
  • 100_1442.webp
    100_1442.webp
    48,5 KB · Προβολές: 110
  • 100_1444.webp
    100_1444.webp
    69,2 KB · Προβολές: 105
η joyce θελει να παιξει μαζι τους αλλα δεν την αφινω να τα ακουμπισει.. Μονο να τα μοιριζει...η joyce γενικα θεωρει τους παπαγαλους φιλους της, αφου πηγενει τα παιχνιδια της μπορστα στο κλουβι τους και τα κοιταει... 😀
 
Κάθε φορά και πιο όμορφα! Πως να μην ζηλέψει κανείς; Είσαι πολύ τυχερός Άγγελε που βιώνεις τέτοια συναισθήματα και απίστευτες στιγμές με τα ζουζούνια σου!
 
Χα! :D Τα τσουλουφακια τους ειναι ολα τα λεφτα!:D Να ειναι παντα γερα πουλακια ευχομαι!
 
Back
Top