Γενικά Eκλεισα εναν μηνα με τον Τουιτι

blackholesun

PB Member
Εγγραφή
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
312
Πόλη
Πειραιάς
Γεια σε ολους.. εκλεισα περιπου ενα μηνα με τον Τουιτι! :D
Θυμαμαι οταν τον πρωτοπηρα, ηταν λιγο χλωμος στο χρωμα του και ταλαιπωρημενος, τον κοιταω τωρα και εχει τελειο λαμπερο χρωματακι ειναι ζωηρος και φαινετε χαρουμενος! Μαζι μου; τι να σας λεω...
Εγραψα ενα βιντεο γιατι τα λογια... ειναι περιτα.. Δειτε και κρινετε μονοι σας :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
  • Like
Αντιδράσεις: douke
Φιλε μου σου ευχομαι τα καλιτερα με τον ΤΟΥΙΤΙ υγεια και ευτυχια και στουσ δυο σασ να μοιραστειτε την υπολοιπη ζωη μαζι αγαπιμενοι. (εμενα ο δικοσ μου ποτε τα ηρεμισει;)Και να θυμασαι παντα τησ μπαλκονοπορτεσ κλειστεσ και προσεχε τον ΣΙΛΒΕΣΤΡΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΒΕΙ... ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΩΡΓΟΣ
 
γκουχου γκουχου... μαλλον Τουιτο πρεπει να ναι παιδια... Θα δειξει με σιγουρια τον επομενο μισο χρονο... ιχιχιχι ευχαριστω.
 
ειναι ενα κουκλακι! Χαρουμενο και τρυφερο να το χαιρεσαι
για πολλους πολλους πολλους πολλους μηνες
 
Πανεμορφος ειναι ο μικρος...
Να τον χαιρεσαι και να ζησετε μαζι πολλα πολλα χρονια...



(ασχετο... Ποσο χρονων ηταν οταν τον πηρες...)
 
καλα το βιντεκι σκιζει! Ο Τουιτη ειναι ενας κουκλος! Μια χαρουμενη συμβιωση να εχετε για πολλα πολλα χρονια ακομα μαζι!
 
Nα σαι καλα ΜΑριλενα μου να χαιρεσε και τα δικα σου, οπως ολοι μας!
Θυμαμαι την πρωτες μερες.. Που δεν μπορουσα στην κυριολεξια να βαλω χερι μεσα στο κλουβι, μου εχωνε κατι δαγκες στην αρχη περιποιημενες...
Και μεσα σε μιαμιση βδομαδα περιπου, αλλαξε ΤΕΛΕΙΟΣ απο την μια μερα στην αλλη... και το τελευταιο δεκαημερο ειμαι ετσι οπως ειδατε στο βιντεο :)
 
Πολύ όμορφος ο Τουίτι...Ήταν, είναι και θα είναι... Να σου ζήσει βρε. 🙂 Ζευγαράκι θα του πάρεις ποτέ ή μπα;
 
Ομορφο το μικρο σου και το βιντεακι σκιζει!
Να το χαιρεσαι Σωτηρη!
 
εγραψα για πολλους πολλους πολλους πολλους μηνες
επειδη το θεμα ελεγε "εκλεισα εναν ΜΗΝΑ με τον Τουιτι"
οποτε το διορθωνω και λεω να το χαιρεσαι πολλους πολλους
πολλους πολλους μηνες που θα γινουν πολλα πολλα
πολλα πολλα παααρααα πολλα χρονακια 😀 :D
 
Ωραιος ο Γιαννης! 🙂! Μαζι σου! Ευχαριστω παιδια στελνω κα τις δικες ευχες μου ακριβως το ιδιο για τα δικα σας κουκλια!
 
Ωραιος σώτο! Να το χαιρεσαι το βρωμοπουλο! Εκανες και αλλο σταντακι; Πολυ το κακομαθαινεις..😀! Ευχομια πολλα χρονακια μαζι.. Ειναι υπεροχα πουλια... Του χρονου με το καλο κι εγω ενα!
 
Back
Top