Γενικά Hool ® The Parrotlet!

Καλησπέρα Αντώνη! Τέλειες φωτογραφίες και τα νέα σας είναι πολύ καλά! Χαίρομαι πάρα πολύ για εσάς! Έχετε γίνει ενα αχώριστο δίδυμο! Κούκλος ο Hool! Γέλασα πολύ με την φωτογραφία στην τέταρτη σελίδα, όπου αχνοφαίνεται η φωτογραφία του macaw! Να συνεχίσετε έτσι! 🙂🙌👏
 
Καλησπέρα Αντώνη! Τέλειες φωτογραφίες και τα νέα σας είναι πολύ καλά! Χαίρομαι πάρα πολύ για εσάς! Έχετε γίνει ενα αχώριστο δίδυμο! Κούκλος ο Hool! Γέλασα πολύ με την φωτογραφία στην τέταρτη σελίδα, όπου αχνοφαίνεται η φωτογραφία του macaw! Να συνεχίσετε έτσι! 🙂🙌👏

Ευχαριστουμε φιλε Αμβροσιε!
 
Ωπ! Γιατί μας κοιτάζει ετσι ο μαγκάκος; Τσαμπουκάς μου μυρίζεται, ας κρυφτούμε

Είναι τεράστια φατσα Αντώνη.

Υ. Γ. Πτερρόροια, πτερρόροια; Φοβού τα νεύρα του
 
Εγώ πάλι βλέπω ένα αθώο και περίεργο μωρό πλασματάκι!
... Έχει καιρό ακόμα μπροστά του για να το πιάσουν τα νευράκια του, αυτό πιστεύω... Είναι αλήθεια Αντώνη;
 
Εγώ πάλι βλέπω ένα αθώο και περίεργο μωρό πλασματάκι!
... Έχει καιρό ακόμα μπροστά του για να το πιάσουν τα νευράκια του, αυτό πιστεύω... Είναι αλήθεια Αντώνη;
Αχ καλέ Σισσυ μου αυτά γεννιούνται νευριασμένα, ιδίως τα αγοράκια. 😂
Απλώς το κρύβουνε καλά

Οντως έχει "χαζέψει" είτε με την κάμερα (το πιο πιθανό) είτε με κάτι άλλο πανω στον Αντώνη. Είναι φοβερές οι φωτό που πετυχαίνεις όταν είναι έτσι "αφοσιωμένα" σε κάτι.
 
Αχ καλέ Σισσυ μου αυτά γεννιούνται νευριασμένα, ιδίως τα αγοράκια. 😂
Απλώς το κρύβουνε καλά
😀! Διονύση μου, πιστεύω πως όταν είναι τόσο μικρά δεν το κρύβουν, απλά δεν το έχουν συνειδητοποιήσει...
Προηγείται η μεγάλη περιέργεια τους και αργότερα του δίνουν και καταλαβαίνει στα νεύρα! 😁
Πάλι θα το πω, από τα τρία αγόρια που πέρασαν από τα χέρια μου, μόνο ο Κάρλο δεν νευρίασε ποτέ!
Σκέτη ζάχαρη ήταν το πουλάκι μου💔
 
@Sissy
Aληθεια ειναι αυτο, δεν με εχει προβληματισει ως τωρα :)
Ισως με παει με το μαλακο οπως λεει κι ο Διονυσης,θα δειξει 😛
Αχ το γλυκό μου αθώο μωρουδέλι Ερνεστάκι. Μια γλύκα σκέτη, στομα είχε και μιλιά δεν είχε, ραμφάκι είχε και δε δάγκωνε ούτε βούτυρο.
Και ξαφνικά χρειαστήκαμε μεταμόσχευση αυτιών, χεριών και νέο σπίτι 😂

Εντάξει υπερβάλλω αλλά είναι ακόμα πιο "τρομερά" οταν ενηλικιώνονται και αρχίζουν οι "τσαντίλες". Εγώ μη σου πω τα προτιμώ έτσι.
 
Πίσω ενα σωρό πολύχρωμα παιχνίδια και έβαλε στο μάτι το τηλέφωνο.
Όταν θα του πάρεις παιχνίδι από πετ και θα παίζει με τη συσκευασία, θα ολοκληρωθείς ως παπαγαλομπαμπας.

Απίστευτη φάτσα!
 
Αχ το γλυκό μου αθώο μωρουδέλι Ερνεστάκι. Μια γλύκα σκέτη, στομα είχε και μιλιά δεν είχε, ραμφάκι είχε και δε δάγκωνε ούτε βούτυρο.
Και ξαφνικά χρειαστήκαμε μεταμόσχευση αυτιών, χεριών και νέο σπίτι 😂

Εντάξει υπερβάλλω αλλά είναι ακόμα πιο "τρομερά" οταν ενηλικιώνονται και αρχίζουν οι "τσαντίλες". Εγώ μη σου πω τα προτιμώ έτσι.
;)Μα αυτή ακριβώς την εξέλιξη χαρακτήρος είχε και ο Μάριος και πιθανότατα ο Πέπερ...
Κι εμένα μου αρέσουν οι τσαντίλες τους και το να εκφράζουν άποψη!Ίσοι (και κάτι παραπάνω), προς ίσους 😁😂
 
Όταν θα του πάρεις παιχνίδι από πετ και θα παίζει με τη συσκευασία, θα ολοκληρωθείς ως παπαγαλομπαμπας.
... Πως φαίνεται Γιώργο μου πως ξεχειλίζεις παπαγαλομπαμπαδίστικες εμπειρίες! 😉 🤣
 
Back
Top