Γενικά Nέο φιλαράκι μια ροζέλλα

η αλήθεια είναι πως έχουν διαφορετικά πόδια αυτό έχει παχουλά και μαλακά.
το άλλο μαύρα και στεγνά. λέτε να έχουν πρόβλημα στην συγκατοίκηση; Μεχρι στιγμής όχι πάντως
 
δεν μπορώ είμαι συναισθηματική σ αυτά δεν επιστρέφω ούτε διώχνω ποτέ ζωντανό. αμα μπλέξω έμπλεξα. Δεν με νοιάζει κιόλας τι είναι, απλά η ροζέλα είχε 120 ευρώ και το redrumped γύρω στα 40 και θα τους το πω γιατί πάω τακτικά στο κατάστημα. το μόνο που με νοιάζει μην έχουν πρόβλημα στην 'φιλία" τους που δεν νομίζω αλλά λεμε τώρα.
 
τόσο έκανε, μια έκπτωση γιατί είμαστε καλές πελάτισσες γύρω 100 ευρώ ίσως και 110 γιατί δεν θυμάται καλά η κοπέλλα του γραφείου που πήγε.
είναι χαριτωμένο πουλάκι δεν μετανοιώνω που είναι μαζί μας, είναι σαν υπερμεγέθες καναρίνι έχει πλάκα.
πάντως βρε Αναστασία σου βγάζω το καπέλλο. Πως "το κοψες" κοριτσάκι μου, μπράβο σου και σ ευχαριστώ.
εντάξει κι αν δεν είναι ροζέλλα πάντως είναι όμορφο πουλάκι και το αγαπάμε
 
... Το μόνο που με νοιάζει μην έχουν πρόβλημα στην 'φιλία" τους που δεν νομίζω αλλά λεμε τώρα.
Πολύ όμορφα είναι και τα δύο! Καλορίζικα, αφού είναι δοκιμασμένη και η φιλία τους, ακόμα καλύτερα! Καλή συνέχεια, να περνάτε όμορφα!
 
το μόνο που με νοιάζει μην έχουν πρόβλημα στην 'φιλία" τους που δεν νομίζω αλλά λεμε τώρα.

Οι ροζέλες είναι περίεργες και κτητικές. Πρόσεχε και παρακολούθα τα συνέχεια για να δεις αν τα πηγαίνουν καλά.

εντάξει κι αν δεν είναι ροζέλλα πάντως είναι όμορφο πουλάκι και το αγαπάμε

Μια χαρά πουλάκια είναι και τα red rumped... ίσα ίσα που είναι και πιο μελωδικά. Γι' αυτό άλλωστε τα λένε και ωδικά παπαγαλάκια. :)
 
σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις συμβουλές σας και που σας αρέσουν τα πουλάκια μας. Ναι θα προσέχω έτσι κι αλλοιώς είμαι ιδιαίτερα παρατηρητική με τις συμπεριφορές των ζώων. έχουν καλή σχέση γι αυτό άλλωστε πήραμε και το δεύτερο αν και οφείλω να πω πως αυτή η καλή σχέση ήταν πιο δυνατή στο στριμωγμένο περιβάλλον του καταστήματος ενώ τώρα σ εμάς είναι χαλαρά μεταξύ τους. Θα παρακολουθήσω και θα σας ενημερώσω
 

Σχετικά θέματα

Back
Top