Γενικά O μικρος Tσαπατσουλης δεν μεγαλώνει

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης karalos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

karalos

PB New Member
Εγγραφή
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
203
Πόλη
Άργος
Καλημερα παιδια! Κατα ενα παραξενο πραγμα ο μικρος δεν λει να μεγαλοσει συνεχιζει να ειναι οπως τον αγωρασα κοντευι η μππρει κ να ειναι 2μηνων αλλα δεν εχει μεγαλοσει καθολου παραξενο δεν ειναι;
 
καθολου παραξενο παιζει ρολο η ηλικια του η διατρωφη του και για το συνεσθηματικο του μεγαλομα παιζει πρωτευωντα ρολο το πως του φερεσε εσυ και η πρωσωπικο τητα του πουλιου που σε μεγαλο βαθμο την φτιχνεις εσυ οταν το παρεις μωροπαραδειγμα εχω 2ετων Lovebird που ακομα καποιες φορες του αρασει να τρωει κρεμα με συριγκα και να τον κραταω στις χουφτες μου οπως μωρο και αλλεςφωρες ειναι σωστος ενηλικας
 
Βάλε μας μια καινούργια φωτογραφία να δούμε. Έτσι όπως τα είχες γράψει στην αρχή πρέπει να είναι όχι δύο αλλά πάνω από τριών μηνών.
 
Μα ουτε τα φτερα του δεν μεγαλοσαν είναι όπως στην φοτογραφια που εχω ανεβασει;όταν τον αγοράσαμε ετρογε μονος του του αγορασα κ κρεμα αλλα δεν του αρεσε. Τροφη δινω σφραγισμενη. Κ εχει το κεφαλι πισο πολλεσ ορες της ημερας δεν κιματε ουτε εχει υγρα στη μυτη γενικα δεν είναι αρροστος, κ τρωη καλαΜαρια δεν αλλξε καθολου είναι όπως τον ξερεις στη φοτο της παρουσιασεις
 
Η υπόλοιπη γενικότερη εικόνα του και συμπεριφορά πως είναι;
 
Back
Top