Γενικά Site για να παραγγείλω pellets παπαγάλων;

evelin.emmanouil

PB New Member
Εγγραφή
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
11
Πόλη
Αθήνα
Γεια σας! Δεν κατάφερα να βρω πουθενά pellets για παπαγαλους! Υπαρχει κάποιο site για να την παραγγειλω ;Θελω επισης να παραγγειλω το φάρμακο της Beaphar για την αποπαρασιτώση (Wormitel)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lia123
Σας ευχαριστω πολυ παιδια και παλι! Επικοινωνησα με την κυρία Κοτσαμπασακη στο Λαύριο (φοβερη) και μου πρότεινε να ξεκινήσω αποπαρασιτώση μεχρι να τον δει την επόμενη εβδομαδα! Αλλα δεν το βρισκω πουθενά !
 
Πήρες στο Petcity στα κεντρικά, κοντά σου στην Παιανία είναι. Θα σου πουν ποιο κατάστημα μπορεί να έχει στοκ.
Πως ανακάλυψες την γιατρό; Έχεις πληροφορίες ότι ξέρει από πουλιά; Πάλι καλά που βολεύτηκες πιο κοντά.
 
Πως ανακάλυψες την γιατρό; Έχεις πληροφορίες ότι ξέρει από πουλιά; Πάλι καλά που βολεύτηκες πιο κοντά.
Ασχολείται με πουλιά η γιατρός, είχα πάει τον Μάριο παλιά και την πρόσθεσα στη λίστα μας Μαρία:)
 
Πήρες στο Petcity στα κεντρικά, κοντά σου στην Παιανία είναι. Θα σου πουν ποιο κατάστημα μπορεί να έχει στοκ.
Πως ανακάλυψες την γιατρό; Έχεις πληροφορίες ότι ξέρει από πουλιά; Πάλι καλά που βολεύτηκες πιο κοντά.
Πρώτα εκει απευθύνθηκα και μου είπαν εχουν έλλειψη ενα χρονο στην τροφή (προφανώς δεν ειχε ζήτηση!)Την γιατρό την βρήκα απο την λίστα σας εδω! Μονο στο τηλεφωνο μιλήσαμε γιατι λειπει για λίγες μερες αλλα καταλαβα οτι εχει εμπειρία! Εκανε εξειδίκευση στα πουλιά σημερα Γερμανία! Και ειναι ευγενέστατη! Την Πατρίτσια Γκρέι ουτε στο τηλεφωνο δεν μπορούσαν να μου την δώσουν ! Ειχε πολλη δουλειά και σταματάει για ενα μηνα!

Ασχολείται με πουλιά η γιατρός, είχα πάει τον Μάριο παλιά και την πρόσθεσα στη λίστα μας Μαρία:)
Ειναι ευγενέστατη και πολυ καλη! Απο εβδομαδα που θα δει απο κοντά τον ΛΟΡΙΤΟ θα σας πω τα νεα!;
 
Back
Top