Πώληση Tιμπραντάκια προς διάθεση

Paianas

PB Known Member
Εγγραφή
11 Νοε 2008
Μηνύματα
4.501
Πόλη
Παιανία
Δίνονται σε συμβολική τιμή για τα μέλη του φόρουμ, timbrados από πολύ καλά αίματα αναγνωρισμένων Ελλήνων εκτροφέων.
Τιμή 10 ευρώ... Μόνο για όσους θέλουν να ασχοληθούν σοβαρά με τη ράτσα.
Επικοινωνία με pm.
 
Κράτα μου κανα δυο ζευγαράκια ρε Νικόλα.

Με την πρώτη μάζωξη τα παίρνω.
 
ο Βασιλης ειναι γατονι Νικο. Θα παει του χρονου για υβριδιο siskin-timbrado να μας τρελλανει ολους!
 
Εγώ πάντως σου'χω πάρει.. Ανεξάρτητα αν δεν ευτύχησε...

*Επειδή λαμβάνω μηνύματα από φίλους που ενδιαφέρονται από επαρχία, να υπογραμμίσω ότι οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να έρθουν στο σπίτι μου (η κάπου κοντά για την παραλαβή).
Δεν έχω το χρόνο να στείλω η να μεταφέρω τα πουλιά σε μεγάλη απόσταση.
 
Μενω στην Θεσσαλονίκη υπαρχει τροπος να μου δωσεις ενα ζευγαρι;
 
5 εαν εχεις

ωραια. και που για να εχουμε καλω ρωτημα μενεις;
 
θα ηταν καλο να δοθούν σε ατομα που εχουν πανω απο εναν χ αριθμο ποστ εδω μεσα και οχι στον καθενα που απλα βρήκε τσαμπα πραγμα και μετα εξαφανίζεται μετα.
 
προφανως εχει καποιο θεμα ο Ian32 . Παρτα ρε φιλε. Θα βγω να αγωρασω. Μην μας λες και τσαμπατζιδες και ευκαιριακους. Εξαλλου. Αποτι διαβασα, τα διαθετει προς 10 ευρο το ενα. Οποτε το σχολιο σου τσαμπα πραγμα ειναι αστοχο. και παλι σου λεεω. Παρτα και να τα χερεσε
 
θα ηταν καλο να δοθούν σε ατομα που εχουν πανω απο εναν χ αριθμο ποστ εδω μεσα και οχι στον καθενα που απλα βρήκε τσαμπα πραγμα και μετα εξαφανίζεται μετα.
Περιορισμός υπάρχει μόνο στο ποιος μπορεί να δημοσιεύσει αγγελία και αυτό που ισχύει είναι ο οποιοσδήποτε έχει περισσότερους από 25 Trophy Points. Το που θα διαθέσει τα πουλιά του αυτός που δημοσιεύει την αγγελία, είναι δικό του θέμα. Δεν είναι υποχρεωμένος δηλαδή να τα δώσει σε όποιον απάντησει πρώτος. Τα κριτήρια επιλογής αφορούν τον ίδιο.
 
Ε ρε πέραση που έχουν τα Τμπράντο...😀

Γουστάρω...😎

Βάλτε ρε καρδερίνες να γουστάρετε... Και αφήστε τον Παιάνα να τα ταίζει όλο το χειμώνα.😛
 
Γιάννη, ανεξάρτητα από το αν είναι τιμπραντάκια η καρδερίνες η ότι άλλο, εγώ τουλάχιστον έδινα πάντα πουλιά μόνο εκεί που γνώριζα η ήμουν σίγουρος για το άτομο... Έτσι δεν είχε πάρει και ο ΑΒΑΤΟΝ, απλά γιατί τότε δεν τον ήξερα και δεν ήξερα αν θα ασχοληθεί σοβαρά.. Οπότε μην ανησυχείς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ian32
προφανως εχει καποιο θεμα ο Ian32 . Παρτα ρε φιλε. Θα βγω να αγωρασω. Μην μας λες και τσαμπατζιδες και ευκαιριακους. Εξαλλου. Αποτι διαβασα, τα διαθετει προς 10 ευρο το ενα. Οποτε το σχολιο σου τσαμπα πραγμα ειναι αστοχο. και παλι σου λεεω. Παρτα και να τα χερεσε
Για να μην δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις, η τιμή διάθεσης δεν΄έχει σχέση με την ''αξία'' των πουλιών.. Οι γεννήτορες έχουν αγοραστεί - φιλικά - 70 ευρώ τα αρσενικά και 50 τα θηλυκά.
 
Περιορισμός υπάρχει μόνο στο ποιος μπορεί να δημοσιεύσει αγγελία και αυτό που ισχύει είναι ο οποιοσδήποτε έχει περισσότερους από 25 Trophy Points. Το που θα διαθέσει τα πουλιά του αυτός που δημοσιεύει την αγγελία, είναι δικό του θέμα. Δεν είναι υποχρεωμένος δηλαδή να τα δώσει σε όποιον απάντησει πρώτος. Τα κριτήρια επιλογής αφορούν τον ίδιο.
Σταυρο κατανοητο, μια προταση εκανα...
προφανως εχει καποιο θεμα ο Ian32 . Παρτα ρε φιλε. Θα βγω να αγωρασω. Μην μας λες και τσαμπατζιδες και ευκαιριακους. Εξαλλου. Αποτι διαβασα, τα διαθετει προς 10 ευρο το ενα. Οποτε το σχολιο σου τσαμπα πραγμα ειναι αστοχο. και παλι σου λεεω. Παρτα και να τα χερεσε
Δεν θα δεχθω απο κανεναν που δεν ξερω κριτικη προς το ονομα μου, ουτε οτι τα ποστ μου ειναι αστοχα αν το θεωρεις αστοχο μην του δωσεις σημασια, ουτε ευκαιριακο σε ειπα οτι τιποτα.
Αναφερω απλα οτι πολυ βρισκουν ευκαιρια παιρνουν τα πουλια που ουσιαστικα η τιμη τους ειναι μηδαμινη ουτε κοινο δεν βρισκεις τοσο αλλοι και βαζω και τον ευατο μου μεσα δινουν 70αρια για το καθε ενα. Και μετα χανονται απο προσωπου γης και πολλοι εχουν και το θρασοος να τα πουλανε με στοχο το κερδος...
Εγω θα πω ενα μπραβο στον Νικο τον PAIANA για την κινηση αυτη μιας που υπαρχουν πολλοι εμποροι και οχι μονο στα τιμπραντο, αυτο που σημειωνω αν και ηδη ξερει απο οτι διαβασα ειναι να πανε σε χερια αξια.
 
Kαι το καλύτερο θα είναι μετα το κάθε μηνυμα που βάζουμε για αγγελία... Το θέμα να κλειδώνει και όλα να γίνονται με πμ.

Αν είναι δυνατόν... Να τσακωνόμαστε ποιος θα πάρει πουλιά.
 
Back
Top