Αναπαραγωγή Timbrados Aναπαραγωγή 2023

Επιτέλους, δρόσισε λίγο ο καιρός και ειπα να ανεβασω ενα γρηγορο βιντεο απο την βιλαριμπα .. Πρωτος οροφος αριστερα το λευκο ειναι θηλυκό δεν βαζει γλωσσα μεσα ολο το καλοκαιρι.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πρωτος οροφος αριστερα το λευκο ειναι θηλυκό δεν βαζει γλωσσα μεσα ολο το καλοκαιρι.
Σίγουρα είναι θηλυκό; Ρωτώ διότι νόμισα ότι ακούω ένα αρσενικό μικρό να "σαλιαρίζει"
Να τα χαίρεσαι.
 
Σίγουρα είναι θηλυκό; Ρωτώ διότι νόμισα ότι ακούω ένα αρσενικό μικρό να "σαλιαρίζει"
Να τα χαίρεσαι.
και πυρωμένη. στην αρχη ελεγα οτι ειναι θηλυκο κατα το τελος ιούνιο κελαηδουσε. μεσα ιουλιου λεω δεν μπορει να επεσα εξω .τραβαω χωρισμα για δευτερολεπτα να κοψω αντιδρασεις με τον αρσενικο διπλα της και .... λογικο μου ακούγεται εφοσον γεννηθηκε ιανουαρίο
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Καλημέρα Κόσμε.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Καλημέρα Κόσμε.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Αυτή η ωραία φάση είναι έξω έτσι?εκεί θα παραμείνουν και τον χειμώνα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
@johnrider τι ωραίες μελωδίες! Που να έρθει κ η Άνοιξη!
Να τα χαίρεσαι τα φυντανάκια σου κ τους γονείς τους. 😊
Ποια μερα θα ειναι οταν μου χτυπησουν την πορτα δεν ξερω.
Αυτή η ωραία φάση είναι έξω έτσι?εκεί θα παραμείνουν και τον χειμώνα?
Ναι εξω θα μεινουν γιατι αμα μπουν μεσα θα βγω εγω εξω.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top