Αναπαραγωγή Timbrados Aναπαραγωγή 2023

Τα βίντεο που ανεβάζω κόβονται σε στιγμές πού το πουλί δεν κελαιδαει γιατί είναι κάπως βαρετό σε αυτόν που το βλέπει. Δεν τα κόβω για να κρύψω κάτι . Τα έχω για εμένα .
Απολύτως κατανοητό, απολύτως σεβαστό και ουδείς ψόγος από εμένα!
Εξαρχής κατάλαβα ότι είναι έτσι τα πράγματα και για αυτό εκθείασα το πουλάκι. Αν είχα την παραμικρή υποψία δεν θα σχολίαζα καν.
Απλά έθιξα μια άλλη παράμετρο που μπορεί να συμβαίνει και καλό θα είναι να την έχουμε υπόψιν μας.
 
Να ξεκαθαρίσω ότι το πουλί δεν μένει σε ένα τέτοιο κλουβί μόνιμα. Μεταφέρετε σε 60νταρη κλουβί όπως και τα υπόλοιπα. Το βάζω εδώ να συνηθίσει ώστε να το παίρνω μαζί μου παρέα για ψάρεμα :) όσο μένει σε μικρό κλουβί το μπάνιο του το κάνει άνετα.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Υπάρχει και η άλλη παράμετρος αγοράζεις πουλί βαθμολογημένο 92-93 βαθμούς με το χαρτί του κανονικά. Το πας σπίτι και περιμένεις να ακούσεις της νότες από το χαρτί που υποτίθεται λέει και δεν ακούς ούτε της μισές.. για αυτόν τον λόγο έφτιαξα τα δικά μου στα μέτρα μου.
 
Το βάζω εδώ να συνηθίσει ώστε να το παίρνω μαζί μου παρέα για ψάρεμα
Το έκανα εικόνα και πολύ μου άρεσε!
Υπάρχει και η άλλη παράμετρος αγοράζεις πουλί βαθμολογημένο 92-93 βαθμούς με το χαρτί του κανονικά. Το πας σπίτι και περιμένεις να ακούσεις της νότες από το χαρτί που υποτίθεται λέει και δεν ακούς ούτε της μισές.. για αυτόν τον λόγο έφτιαξα τα δικά μου στα μέτρα μου.
Προφανώς πήρες καλούς γεννήτορες. Τι άλλο έκανες για να βγουν τα πουλιά "στα μέτρα" που λες; Π.χ. τα εκπαίδευσες με συγκεκριμένους ήχους κι αν ναι, ποιους;
 
Με ότι μπορείς να βρεις στο διαδίκτυο και σου αρέσει στα δικά σου αφτιά. Και από ότι έχω προσέξει δεν έχουν πάρει το 100% από αυτά που βάζω. Και ούτε πρόκειται νομίζω.
[automerge]1710498548[/automerge]
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Προς την Δύση του ηλίου
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Προφανώς πήρες καλούς γεννήτορες. Τι άλλο έκανες για να βγουν τα πουλιά "στα μέτρα" που λες; Π.χ. τα εκπαίδευσες με συγκεκριμένους ήχους κι αν ναι, ποιους;
Δεν μου επιτρέπει να ανεβάσω λόγο ότι δεν ανήκουν σε εμενα κατάλαβες τι εννοώ . Κάτι σαν το Netflix κατεβάζεις αλλά δεν το μοιράζεις
 
Δεν μου επιτρέπει να ανεβάσω λόγο ότι δεν ανήκουν σε εμενα κατάλαβες τι εννοώ . Κάτι σαν το Netflix κατεβάζεις αλλά δεν το μοιράζεις
ΟΚ, προφανώς δεν είναι το εκπαιδευτικό πρόγραμμα στο cite της ΕΛΙΤ με τα 7cd
 
αγοράζεις πουλί βαθμολογημένο 92-93 βαθμούς με το χαρτί του κανονικά. Το πας σπίτι και περιμένεις να ακούσεις της νότες από το χαρτί που υποτίθεται λέει και δεν ακούς ούτε της μισές..
Ομολογώ, ότι αυτό δεν το γνωρίζω και με προβληματίζει εδώ και μέρες. Σε παρακαλώ, μπορείς να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός ; Έχεις προσωπική εμπειρία; Γιατί συμβαίνει αυτό;
 
Είχα ναι προσωπική εμπειρία πριν αρκετά χρόνια τότε που πρώτο εμφανίστηκαν και ήταν στην μόδα.
Δεν ξέρω εάν συμβαίνει ακόμα ίσως ήταν μεμονωμένο γεγονός και δεν ασχολήθηκα. Εάν έχει συμβεί σε κάποιον από εδώ ας μας το πει την εμπειρία του.
 
Χωρίς κοψίματα ότι κατάφερα να τραβήξω μέσα σε 14 λεπτά μεσημέρι .6gb μέγεθος
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολύ καθαρό κελάηδημα έχει ο τυπάκος.
Αυτό το διαφανές κάτω από την ποτίστρα τι είναι;
 
Πολύ καθαρό κελάηδημα έχει ο τυπάκος.
Αυτό το διαφανές κάτω από την ποτίστρα τι είναι;
Ταιστρα οικονομίας . Της χρησιμοποιώ όταν λείπω για μέρες .
 
@johnrider Γιάννη, δεν βάζεις πατηθρα κοντά στην ποτίστρα του για να μην βάζει τα ποδαράκια του μέσα στο νερό του;
Ο μικρός φοβερός τραγουδιστής κ πολύ fit! Να τον χαίρεσαι! ☺️🧿🧿
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
@johnrider Γιάννη, δεν βάζεις πατηθρα κοντά στην ποτίστρα του για να μην βάζει τα ποδαράκια του μέσα στο νερό του;
Ο μικρός φοβερός τραγουδιστής κ πολύ fit! Να τον χαίρεσαι! ☺️🧿🧿
Στην μέση της βάζω συνήθως για να μην αφήνουν σπόρους μέσα ..απλά αυτή την ξέχασα εκεί γιατί έκανα ένα γενικό καθαρισμό προχτές.
 
δεν βάζεις πατηθρα κοντά στην ποτίστρα του
καλησπερα . Δεν ειναι τυχαια η θεση , νομιζω, που εχει παει. κανταδα κανει και ψαχνει την γειτονισσα του . Στο κοντινοτερο σημειο πηγε που μπορει να σταθει σωστα και να της "μιλησει"
 
Back
Top