Αναπαραγωγή Αναπαραγωγη των Budgie μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Ariadnh
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Αυτες τις μερες δεν κοιταζα συχνα επειδη δεν ειχα χρονο. Αλλα οι παπαγάλοι δεν ειναι σαν τα καναρνια που τρωνε ασταμάτητα οποτε πρεπει να παρακολουθω συνέχεια. Σημερα θα ειμαι εκει να κοιταω για να δω οτι τρωει.
 
Τι εννοεις; Εχουν προβλημα τα ποδια του;
Οχι, απλα οτι καθεται σαν θηλυκο, ειναι ομως μωρακι ακομα και ισως γι αυτο! Δεν εχω γνωσεις για να πω αν εχουν καποιο θεμα ή οχι. Για το φυλο μιλαμε!
 
Κουκλάκι είναι συμπεθέρα! Αν και όπως λέει και η Ηλέκτρα, κάθεται πολύ θηλυκά στο κλαδί, εντούτοις νομιζω ότι είναι γαμπρός! Άρα μου φαίνεται πως πρέπει να αρχαίων το "σπίτι" τους για προίκα! Μεζονέτα ή διαμέρισμα θέλετε;😛
 
Ειναι ενα πανεμορφο μωρο.. Ειναι σαν ουρανος με συννεφακια καλε τα χρωματα του υπεροχο αχου θελω να το κανω μακια🙂να ειναι γερο παντα αριαδνη μου να το βγαλεις "sky" του παει πολυυυ χιχιχι🙂
 
Ειναι ενα πανεμορφο μωρο.. Ειναι σαν ουρανος με συννεφακια καλε τα χρωματα του υπεροχο αχου θελω να το κανω μακια🙂να ειναι γερο παντα αριαδνη μου να το βγαλεις "sky" του παει πολυυυ χιχιχι🙂

Σε ευχαριστουμε. Οντος εχει πολυ όμορφα χρωματα.. :D:)
 
Τώρα που θα μπει μόνο του σε κλουβάκι γιατί δεν προσπαθείς να το ημερέψεις; Τα παπαγαλάκια έχουν μια τάση προς την ανθρώπινη επικοινωνία και εξοικείωση.. Δεν είναι καναρίνια! 😛
 
Back
Top