Βοήθεια στον απεγκλωβισμό γατιού απο αμάξι

Deukalion

PB Known Member
Εγγραφή
24 Μαϊ 2015
Μηνύματα
3.964
Παιδιά έχει κανείς σας μαύρη ζώνη στον απεγκλωβισμό γατιού απο αμάξι;
Η οδική βοήθεια μας έστειλε στην πυροσβεστική και αυτή με την σειρά της στα αμελέτητα.
Ειναι απο το βράδυ έτσι. Κάποιο tip;
 
Παιδιά έχει κανείς σας μαύρη ζώνη στον απεγκλωβισμό γατιού απο αμάξι;
Η οδική βοήθεια μας έστειλε στην πυροσβεστική και αυτή με την σειρά της στα αμελέτητα.
Ειναι απο το βράδυ έτσι. Κάποιο tip;

Ωχ, το καημένο! Δεν έχω ιδέα
 
Που έχει κλειστεί στην μηχανή;
νομίζουμε, αν και μου είπε μηχανή και κάτι άλλο. Είναι του γείτονα, ο οποίος έχει γάτες και ενδιαφέρθηκε, εγώ μόλις ήρθα σπίτι και η φίλη μου είπε πως κλαίει 4 ώρες. Στη γειτονιά λένε απο εχθές.
*υπάρχει μια μονάδα απεγκλωβισμού ζώων στο fb, αν κάποιος μπορεί να δεί το τηλ ας το στείλει.
δεν έχω fb
*βρήκα ένα τηλέφωνο, μου πρότεινε τόνο, σαρδέλα και βλέπουμε, άν και θα προσπαθήσει να βρεί κάποιον να έρθει να το δεί
 
Δεν την ξέρω την ομάδα αυτή και με το όνομα δεν την δίνει στο fb.
Αν είναι στην μηχανή δεν φαίνεται αν ανοίξει το καπώ; Συνήθως όταν ανοιγοκλείνουμε τις πόρτες, ξετρυπώνουν οι γάτες.
 
Αν είναι στην μηχανή δεν φαίνεται αν ανοίξει το καπώ; Συνήθως όταν ανοιγοκλείνουμε τις πόρτες, ξετρυπώνουν οι γάτες.
Αυτό που έμαθα είναι πως δεν φαίνεται και πως είναι ανάμεσα στη μηχανή και την ποδιά απο κάτω(εικασία).
Επειδή φαίνεται λίγο τσαντισμένος και επειδή μόλις ήρθα δεν του είπα άνοιξε το καπώ να δούμε.
 
Κάτι βρήκα. Για πάρτε εδώ 6948782120
Ναι Σύλβια συτόν πήρα.
Απο την στιγμή όμως που δεν είναι δικό μου το αμάξι νίπτω τας χείρας μου, αλλίως θα τσακωθώ.Φαγητό δεν μπορούμε να βάλουμε αφού η αυλή του είναι ήδη γεμάτη γάτες, αδέσποτες και συνεπώς θα το φάνε πρώτες. Του είπα για τον μηχανικό... Τώρα its up to him..-εκτός και αν έρθει κάποιος απο την οργάνωση και κάνει κάτι.
 
Ναι Σύλβια συτόν πήρα.
Απο την στιγμή όμως που δεν είναι δικό μου το αμάξι νίπτω τας χείρας μου, αλλίως θα τσακωθώ.Φαγητό δεν μπορούμε να βάλουμε αφού η αυλή του είναι ήδη γεμάτη γάτες, αδέσποτες και συνεπώς θα το φάνε πρώτες. Του είπα για τον μηχανικό... Τώρα its up to him..-εκτός και αν έρθει κάποιος απο την οργάνωση και κάνει κάτι.

To να πάρεις πάλι πυροσβεστική δεν παίζει; Γιατί είναι υποχρεωμένοι να έρθουν. Πάρε την αστυνομία εν ανάγκη η οποία είναι υποχρεωμένη να επισκεφθεί το χώρο για αυτοψία.
 
To να πάρεις πάλι πυροσβεστική δεν παίζει; Γιατί είναι υποχρεωμένοι να έρθουν. Πάρε την αστυνομία εν ανάγκη η οποία είναι υποχρεωμένη να επισκεφθεί το χώρο για αυτοψία.
Να πάρω ξανά, δεν βρίσκω τον λόγο, ειδικά αφού ήρθε μια φορά και δεν έκανε τίποτα και επιπλέον δεν είναι δικό μου το αμάξι. Η αστυνομία φαντάζομαι θα είναι ακόμη πιο αναρμόδια.
Δυστυχώς βγήκα μόλις τώρα και ακόμη κλαίει, με πολύ πιο χαμηλή συχνότητα όμως.Ισως πιο ήρεμο να τα καταφέρει καλύτερα, αν δεν έχει πιαστεί κάπου.
Δυστυχώς επιβεβαίωσα πως οι γείτονές μου, πέραν του να ταϊζουν όλες τις γάτες της γειτονιάς, αφήνοντας γατοτροφές, ψάρια κτλ σε διπλανά πεζοδρόμια και καθαρίζοντας με ακρίβεια χιλιοστού μόνο πέριξ του σπιτιού τους, είναι και μουρόχαβλοι.
Ας τον λυπηθούμε..σήμερα Κυριακή, με αυτά και αυτά, κατάφερε να καθαρίσει μόνο το ένα απο τα δυό του αμάξια.
 
Δυστυχώς βγήκα μόλις τώρα και ακόμη κλαίει, με πολύ πιο χαμηλή συχνότητα όμως.Ισως πιο ήρεμο να τα καταφέρει καλύτερα, αν δεν έχει πιαστεί κάπου.
Αν είναι μικρό, έχει κουραστεί πλέον και ίσως νηστικό δεν θ' αντέξει, γι' αυτό είναι χαμηλόφωνο. Κρίμα, όμως δεν είναι θέμα αυτού που είναι δικό του το αμάξι, αφορά το ζώο. Τι να πω, μ' αυτά και μ' αυτά κοντεύω να μιλάω μόνο με κανα δυο στην γειτονιά.
 
Κρίμα, όμως δεν είναι θέμα αυτού που είναι δικό του το αμάξι, αφορά το ζώο.
Ημουν κυνικός και το ανέφερα.Αν έρθουν τα δυσάρεστα, αύριο το πρωί θα είναι αποκλειστικά δικό του θέμα πως θα πάει στη δουλειά.
 
Πω, πω, μόλις τωρα διάβασα το θέμα. Το θέμα ελπιζω να κυλήσει καλά. Ενημέρωσέ μας για νεωτέρα...
Θα ξαναβγώ αργότερα, αν και θα μοιάζω διαρρήκτης..
Με έχει πεθάνει και η Στέλλα,Γιάννη.Λες και έχει το βιονικό αυτί.
 
Σήμερα απο τις 7:30, με τον πρωινό καφέ το άκουγες ακόμα παντού...
, αλλά αυτή τη φορά η εικόνα είχα αλλάξει, το γατάκι ήταν έξω και δίπλα στο αμάξι👍
Φαίνεται πως μια επίλεκτη μονάδα των rambo της οδικής βοήθειας είχε κάνει καλά τη δουλειά της!
 
Άντε μπράβο, με ευχάριστα νέα ξεκίνησε η βδομάδα μας!
Το περιποιήθηκε κάποιος; Γιατί θα είναι νηστικό και ταλαιπωρημένο αυτό τώρα. Άσε το ψυχολογικό του, που είναι και φοβιτσιάρες οι γάτες...
 
Back
Top