Βοήθεια στον απεγκλωβισμό γατιού απο αμάξι

Πραγματικά έγινε γατάκι κι έχει ωραίες έντονες ρίγες! O χρωματισμός της λέγεται mackerel tabby αν δεν το ξανάκουσες ως τώρα.

Πες αλήθεια, εκεί στο παπούτσι έχει πέσει λιπόθυμο το ζώο, ε; :D
 
αχχχχχ! Ενα ομορφο γατοψίψινο :D Τουλαχιστον μοιαζει για γατι ρε συ! Οχι σαν τον δικο μου που ηταν σαν ποντικι-σκιουρος-κουραδα.. Ειναι ΨΙΨΙΝΑ!

Ποτε λειπετε απο το σπιτι γενικα..? Να ερθω να την κλεψω; Το παπουτσι θα σ'το αφησω εννοειται.. Ή να το χρησιμοποιησω για αναισθητικο για να μην αντισταθει στην απαγωγη; χμμμμ...
 
Κάτι είχε πάιξει με τις ειδοποιήσεις, πολλά μηνύματα τώρα τα βλέπω☹.
Οπότε και τώρα σας ευχαριστώ 😉
πολυ ευχαριστη καταληξη
Ακόμα προσπαθούμε να καταλήξουμε κάπου,έχουμε θέματα κοπρόστασης δυστυχώς.
Πες αλήθεια, εκεί στο παπούτσι έχει πέσει λιπόθυμο το ζώο, ε;
Βρέ... Παλιόπαιδα:D!
Πήρα άλλα παπούτσια και της τα χάρισα αυτά. Γενικά όμως, μόνο τέτοια σημεία γουστάρει είτε το παπούτσι του μπαμπά είτε η παντόφλα του:).Ακόμα και όταν αράζει σε παρατημένες μπλούζες, στο σημείο της μασχάλης πάει και δεν έχω βρεί ακόμα τρόπο να κοιμηθώ με ανασηκωμένο χέρι😱.. Έρχεται καρφί για πιπίλα:).
 
Καλά δεν έχεις παρατηρήσει τις γάτες να μυρίζουν η μία τον ποπό της άλλης; Έτσι αναγνωρίζονται :)
Οπότε Μαρία να της δώσει κανένα Σωκράτους και θα τον θυμάται για πάντα;
 
Καλά δεν έχεις παρατηρήσει τις γάτες να μυρίζουν η μία τον ποπό της άλλης; Έτσι αναγνωρίζονται :)
Εγώ ξέρω ότι μυρίζοντας η μία τον ποπό της άλλης μαθαίνουν που βρήκε φαγητό η άλλη γάτα! Εντυπωσιακό; 😛

Δημητρό τι θα γίνει καμία φώτο της Ρόζας θα ανεβάσεις να την καμαρώσουμε;
 
Εγώ ξέρω ότι μυρίζοντας η μία τον ποπό της άλλης μαθαίνουν που βρήκε φαγητό η άλλη γάτα!

Μεγαλωσα με γατες. Εχω στην αυλη μου 33 γατες. Αυτοο πρωτη φορα το ακουσα.. 😀..
 
Δημητρό τι θα γίνει καμία φώτο της Ρόζας θα ανεβάσεις να την καμαρώσουμε;
Αλικιό,τι να κάνουμε... Και η τελευταία συσκευή που δούλευε αποθανατίζει ήδη εξωτικές παραλίες!meh
 
Μεγαλωσα με γατες. Εχω στην αυλη μου 33 γατες. Αυτοο πρωτη φορα το σκουσα.. 😀..
Δεν το ξέρω και επιστημονικά αλλά το έχω ακούσει.. μπορεί να είναι και χαζομάρα! Δεν είχα ποτέ γάτα όσο και αν θέλω... Ξέρω αυτό με τον ποπό και το άλλο (που είναι επιστημονικά διαπιστωμένο) πως το 99,9 % των τρίχρωμων γατιών είναι θηλυκές! :D

Αλικιό,τι να κάνουμε... Και η τελευταία συσκευή που δούλευε αποθανατίζει ήδη εξωτικές παραλίες!meh
Πωωω θα έρθω εγώ από κει να την χαρώ και να την βγάλω φώτο! Τέτοιο μοντέλο δεν πρέπει να μένει χωρίς Photoshooting...
 
Back
Top