Γενικά Διάσωση μικρού καναρινιού χωρίς δάχτυλα

@ΠΑΝΤΕΛΗΣ V7 δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο ενα αλλο καναρινακι 😍 τραγουδαει,χοροπηδαει,καλοπερναει,ειναι χαρουμενο!οταν σε βλεπει σε υποδεχεται με το τραγουδι του και σε ευχαριστει καθε μερα!και παλι χιλια μπραβο!Να σαι καλα! 😁
 
Μια μικρη ενημερωση..εκτος απο τα καναρινακια που μου εχουν νεοσσους εδω και μια εβδομαδα..σημερα με μεγαλη χαρα εγινε και ο χρησταρας μπαμπας.ειχα μια καναρα και την ειχα προετοιμασει για παραμανα αλλα ο καημενος ειχε πολλες καψες και ειπα να δοκιμασω.δεν ημουν σιγουρος οτι θα <βρει στοχο> λογω της ιδιαιτερότητας του αλλα τελικα την εκανε την δουλεια.ειναι πολυ στοργικος και ταιζει συνεχως το ταιρι του στη φωλια.εχουμε 2 νεοσσους και περιμενουμε και τον 3 μεχρι αυριο.περιμενω να δω την εξελιξη και θα ανεβασω και πιο καλες φωτο.
 

Συνημμένα

  • received_642767646822550.webp
    received_642767646822550.webp
    44,4 KB · Προβολές: 68
  • received_5199302030128504.webp
    received_5199302030128504.webp
    165,7 KB · Προβολές: 73
@ΠΑΝΤΕΛΗΣ V7 Μπράβο σου κ πάλι μπράβο σου. Είχε άγιο ο Χρηστάρας κ βρέθηκε στο σπίτι σου. Τον φροντισες όπως του έπρεπε κ τώρα όχι μόνο επέζησε με την φροντίδα κ στοργή σου αλλά ζει όπως θα πρέπει να ζει ένα καναρίνι. Κ τώρα κ μπαμπάς. Να τα χαίρεσαι Παντελή. Είναι πανέμορφο το ζεύγος κ με το καλό να ξεμυτήσουν τα μικρά τους. Κ πάλι μπράβο. Είσαι ψυχάρα.☺️👏☺️☺️👏👏
 
Πατέρας με κεφαλαίο Π. Είναι συγκινητικό! Κ ο Χρηστάρας είναι ξεχωριστός 🥰. Η φωτό θα έπρεπε ναχει λεζάντα: Η πατρική φροντίδα δεν γνωρίζει από εμπόδια! Κ πάλι να το χαίρεσαι κ τον Χρηστάρα κ όλη την οικογένεια του.
 
@ΠΑΝΤΕΛΗΣ V7 Παντελή το ξέρω ότι πέρασε καιρός, αλλά ένεκα που ο Χρηστάρας είναι από τα πιο αγαπημένα μου καναρινάκια στο φόρουμ, πες μας τα νέα του. Υγ. Υπό τον όρο, τα νέα να είναι ευχάριστα. 😊
 
@MARY58 καλησπερα..ο Χρησταρας ειναι πολυ καλα.ειμαστε στα τελειωματα της πτεροροιας και δεν εχει παψει να κελαηδαει ο χρυσος μου καθολη την διαρκεια της..επειτα απο 3 χρονια και κάτι που ειμαστε μαζι νιώθω πολυ τυχερος που με βρηκε.(αυριο θα ανεβασω μια φωτο να τον δεις 😁)
 
@ΠΑΝΤΕΛΗΣ V7 σ'ευχαριστώ πάρα πολύ Παντελή. Μπράβο το παλικάρι σου. Χαίρομαι πολύ. Ναι, ανέβασε φωτογραφία να τον δούμε τον Χρηστάρα. 😊☺️ Τυχερός κ εσύ, τυχερός κ αυτός. 👍👏
[automerge]1695841726[/automerge]
και δεν εχει παψει να κελαηδαει ο χρυσος μου καθολη την διαρκεια της..
Χρηστάρας είναι αυτός! 😊
 
@ΠΑΝΤΕΛΗΣ V7 Παντελή αύριο θα σου έκανα υπενθύμιση για την φωτογραφία 😁.
Καλέ, αυτός έγινε ακόμα πιο όμορφος! Κ ποζάρει! Τι πλάσμα είναι αυτό! Φτου φτου 🧿🧿🧿🧿 😍🥰 Υγ. Όπως πάντα, πολύ λειτουργικές φαίνονται οι πατήθρες. 👍👏
[automerge]1696010931[/automerge]
Είναι αξιοθαύμαστος ο Χρηστάρας που έχει τόσο τσαγανό κ δεν τον πτοούν οι δυσκολίες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@MARY58 Δεν μασαει τιποτα 😁.δεν εχει να ζηλέψει τιποτα απο τα υπολοιπα καναρινακια.οι πατηθρες αυτες εχουν βολεψει και τους 2 μας. Στέκεται πολυ καλα και εγω με μια κινηση τις αλλαζω με καθαρες.
 
Back
Top