Διατροφή Διατήρηση σπόρων γαϊδουράγκαθου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Για τα πουλιά το πήρα βρε...
Σε ευχαριστώ Αντώνη.


Για τα πουλια στα γραφω κι εγω.. 😛
δωσε προτεραιότητα στους αναποφλοιωτους πρωτα!
 
Για τα πουλια στα γραφω κι εγω.. 😛
δωσε προτεραιότητα στους αναποφλοιωτους πρωτα!
Αχ δεν είμαι καλά! 😂

Πάντα αναποφλοιωτους αγοράζω... Απλά έτυχε αυτή τη φορά...
 
Παιδιά ξέρετε κάποιο μαγαζί με βιολογικά που να πουλάει σκουρους σπόρους γαιδουραγκαθου;
Από το μαγαζί που παίρνω εγώ, δεν τον τιμανε ιδιαίτερα και είναι ανοιχτό καφέ το χρώμα τους...
Ενώ οι σπόροι που ψωνίζω από την λαϊκή μυρίζουν υπέροχα και είναι πολύ σκουροι...
Γιαυτους κάνουν πως και πως. Αλλά δεν θέλω να ξανά πάρω από την λαϊκή γιατί δεν γνωρίζω από που προέρχονται και ας μην είναι χύμα...
 
Παιδιά ξέρετε κάποιο μαγαζί με βιολογικά που να πουλάει σκουρους σπόρους γαιδουραγκαθου;
Από το μαγαζί που παίρνω εγώ, δεν τον τιμανε ιδιαίτερα και είναι ανοιχτό καφέ το χρώμα τους...
Ενώ οι σπόροι που ψωνίζω από την λαϊκή μυρίζουν υπέροχα και είναι πολύ σκουροι...
Γιαυτους κάνουν πως και πως. Αλλά δεν θέλω να ξανά πάρω από την λαϊκή γιατί δεν γνωρίζω από που προέρχονται και ας μην είναι χύμα...
Λες να έχει σε κανένα εν καρπω μήπως;
 
Λες να έχει σε κανένα εν καρπω μήπως;
Δεν ξερω ρε κορίτσι γιαυτό ρωτάω... Δεν τους έχω ψωνίσει ποτέ βότανα κλπ από δικά μας μαγαζιά γιαυτό δεν γνωρίζω... Μόνο από Αθήνα...
 
Δεν ξερω ρε κορίτσι γιαυτό ρωτάω... Δεν τους έχω ψωνίσει ποτέ βότανα κλπ από δικά μας μαγαζιά γιαυτό δεν γνωρίζω... Μόνο από Αθήνα...
Πήγαινε να ρίξεις μια ματιά... έχουν βιολογικά προϊόντα.
 
Back
Top