Γενικά Είμαι η Tamu

Λοιπόν μετά το πρωϊνό τα κοριτσάκια θέλουν χουζουρεμα. Την ποτίστρα για ένα φρεσκαρισματάκι και φυσικά αγκαλίτσα.

64915

Ακαι την ησυχία μας απ' τους παπαράτσι που έρχονται από πίσω.

6491664917
 
@ErnestoTheParrotlet το δαχτυλίδι της κόκκινο είναι; Πόσο είναι η μικρή;
Στην πρώτη φώτο με τρέλανε το βλέμμα της 😍
Φίλα την πολλές φορές από μένα 💕💗
Κόκκινο Εύα μου, γεννημένη 22 Οκτώβρη του 2017, άρα είμαστε 1,5 (κόβουμε κάτι σαν σωστά κοριτσάκια) 😛
Θα της δώσω πολλά φιλιά της δεινοσαυρίτσας μου.
 
Τι γλυκές φωτογραφίες 😍
Όποτε τρομάζει η Ταμού μας από κάτι είτε την κυνηγάει αυτός ο ανοικονόμητος αντράκος μας γιατί με κάτι έχει τα νεύρα του τρέχει να βρει την αγκαλια της Νόρας.
 
Κόκκινο Εύα μου, γεννημένη 22 Οκτώβρη του 2017, άρα είμαστε 1,5 (κόβουμε κάτι σαν σωστά κοριτσάκια) 😛
Θα της δώσω πολλά φιλιά της δεινοσαυρίτσας μου.

Ολοι οι celebrity 22/10 εχουμε γεννηθει 😛
 
Eχθές η ζουζούνα απασχολήθηκε κλέβοντας τη σακούλα "poly-bag" του Ερνέστο (έγκλημα που στη χώρα της Ερνεστίας τιμωρείται με ισόβια δεσμά) και ο μικρός τσίριζε ολούθε (με την κλέφτρα να τον ακολουθεί κατά πόδας) ψάχνοντας το "πολύτιμό του". Η Ταμού αντί απαντήσεως στις τσιρίδες του Ερνέστο πήγαινε μπροστά του και έσκυβε το κεφάλι να την...χτενίσει. Πονήρω η νεαρή.

Είναι απίστευτα αστείες αλλά και γλυκές οι στιγμές, παρ' όλο που δεν έχουν "δεθεί" ακόμα και ίσως να μη δεθούν ποτέ. Παρ' όλα αυτά απολαμβάνουμε την παρέα τους όπως θέλω να ελπίζω ότι απολαμβάνουν κι αυτά τη δική μας.
 
Eχθές η ζουζούνα απασχολήθηκε κλέβοντας τη σακούλα "poly-bag" του Ερνέστο (έγκλημα που στη χώρα της Ερνεστίας τιμωρείται με ισόβια δεσμά) και ο μικρός τσίριζε ολούθε (με την κλέφτρα να τον ακολουθεί κατά πόδας) ψάχνοντας το "πολύτιμό του". Η Ταμού αντί απαντήσεως στις τσιρίδες του Ερνέστο πήγαινε μπροστά του και έσκυβε το κεφάλι να την...χτενίσει. Πονήρω η νεαρή.

Είναι απίστευτα αστείες αλλά και γλυκές οι στιγμές, παρ' όλο που δεν έχουν "δεθεί" ακόμα και ίσως να μη δεθούν ποτέ. Παρ' όλα αυτά απολαμβάνουμε την παρέα τους όπως θέλω να ελπίζω ότι απολαμβάνουν κι αυτά τη δική μας.
Δεν έκανε κίνηση να πάρει πίσω τη σακούλα του; Μόνο τσιριζε;
 
Toυ την έκρυψε πίσω από ένα μαξιλάρι το άτιμο θηλυκό 😂
😂 Πάντως με τον έναν ή τον άλλον τρόπο τους κάνουν ό,τι θέλουν! Ο δικός μου τη φοβάται και λίγο 🤨
 
😂 Πάντως με τον έναν ή τον άλλον τρόπο τους κάνουν ό,τι θέλουν! Ο δικός μου τη φοβάται και λίγο 🤨
Σε μας συμβαίνει το αντίθετο αλλά του σκαρώνει κάτι κασκαρίκες η μικρή που τον κάνει κουδούνι
 
Σε μας συμβαίνει το αντίθετο αλλά του σκαρώνει κάτι κασκαρίκες η μικρή που τον κάνει κουδούνι
Τι μπορεί να του κάνει πια τόσο γλυκό κορίτσι;
 
Τι μπορεί να του κάνει πια τόσο γλυκό κορίτσι;
Ενα σωρό γλυκές πλάκες για να ασχοληθεί μαζί της και όχι με σακούλες και παιγνίδια 😉
 
Ενα σωρό γλυκές πλάκες για να ασχοληθεί μαζί της και όχι με σακούλες και παιγνίδια 😉
😂 Άρα δεν κάνει κάτι κακό η γλυκούλα. Θα έπρεπε να χαίρεται ο γεροπαραξενος 🙄
 
😂 Άρα δεν κάνει κάτι κακό η γλυκούλα. Θα έπρεπε να χαίρεται ο γεροπαραξενος 🙄
Αμ το ξέρουμε, αλλά βρήκες τη σωστή λέξη. Γεροπαράξενος 😂
Αυτός όταν θέλει χτενισματάκι πάει τσουπ-τσουπ και τον χτενίζει μια χαρά η μπέμπα.
 
Η δεινοσαυρίτσα μας (την λεω ετσι επειδή όταν δαγκώνει του δίνει και καταλαβαίνει) μας έκανε νέα λαχτάρα. Η νέα της "απόλαυση" είναι η κουρτίνα του σαλονιού, την οποία έχει "γαζώσει" σαν δεινή μοδίστρα. Προχθες λοιπόν είχαμε την πόρτα μισάνοικτη και μπροστα βαλμένη σίτα για να μην έχουμε "αποδράσεις". Που παραλίγο να τις έχουμε γιατί η μικρή εξαφανίστηκε καποια στιγμή κάτω απ' την κουρτίνα και άρχισε να "απεργάζεται" την απόδραση "τσεκάροντας" το εμπόδιο. Ευτυχώς την προλάβαμε, αλλά όλα τα λεφτά είναι το "ένοχο" ύφος που παίρνει κάθε φορά που την πιάνουμε να κάνει μια σκανδαλιά.
Μιλάμε για τεράστια μαλαγανίτσα που μόλις δει ότι την "έπιασες" στα πράσα τρέχει για χάδια και κάνει γλύκες για να το... Ξεχάσουμε (και φυσικά το ξεχνάμε 😛 )
 
Back
Top