Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Έτσι παει, αλλά μου κάνει εντύπωση που βλέπω οτι βγαίνουν πάλι «ραβδωτα» τα φτερά.
Μάλλον θα γίνει Σπυριδουλα αν ισχύει αυτό 😛
Που το κατάλαβες ότι είναι ραβδωτά; Μέσα στο καλαμάκι είναι... Εκεί που έχει σπάσει λίγο;
 
Έτσι παει, αλλά μου κάνει εντύπωση που βλέπω οτι βγαίνουν πάλι «ραβδωτα» τα φτερά.
Μάλλον θα γίνει Σπυριδουλα αν ισχύει αυτό 😛

λεγε του τετοια να παθει εγκεφαλικο! Που το ειδες οτι βγαινουν ραβδωτα βρε; 2 καλαμακια φαινονται που δεν εχουν ανοιξει! 😀
 
Τελευταία επεξεργασία:
😀 έχετε δίκιο 😛
Έβλεπα και την βάση που είναι από το προηγούμενα φτερακια και με μπέρδεψε.
Θα την αγαπούσα το ίδιο και ως Σπυριδούλα, απλά θα ακολουθούσε νέος γύρος τρέλας (δικής μου εννοείται), άμα έκανε κανά αυγό... :) Γλύτωσε ο @zack27 (προς το παρόν..😀)
 
Θα την αγαπούσα το ίδιο και ως Σπυριδούλα, απλά θα ακολουθούσε νέος γύρος τρέλας (δικής μου εννοείται), άμα έκανε κανά αυγό... :) Γλύτωσε ο @zack27 (προς το παρόν..😀)

μα ξερω εγω τι λεω! Δε κανουμε τετοια λαθη εδω ουτε πλακες! 😀
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.


Μου το θυμησε ο Σπυρακος 😛
 
Μου το θυμησε ο Σπυρακος 😛
😀.. Λες; :) όχι μωρέ...2 μέρες τα
έβαλε με τα θηρία Αιγάλεω, Χαϊδαρίου, Κορυδαλλού και Νίκαιας και γύρισε σώος και αβλαβής! :) Άντρακλας είναι το πουλάκι μου👍
 
Λες να γίνει μεγαλύτερο και πιο εντυπωσιακό το λοφίο του; 😛
Α θα γινει υπεροχο και μεγαλο το τσουλουφι του Σπυρετου!
Ε μ' αυτά που τρώει όλη μέρα... Το καλό που του θέλω :)
Είναι πραγματικά ένας κούκλος! ❤️️️️️
Και καλό παιδί... 6 μέρες σε ξένο σπίτι τα Χριστούγεννα, δεν αναστάτωσε καθόλου 😛
[automerge]1546540795[/automerge]
με φραντζακι
😀...
 
Back
Top