Γενικά Είμαι ο Σπύρος

Ειδα κινεζικο και ζηλεψα :)
Και γω τα λατρεύω :)
Τι μακαρόνια του έδωσες και πως τα έκανες;
Νουντλς ρυζιού (συστατικά: ρύζι, καλαμποκάλευρο, νερο)...ἐβρασα νερό (έβαλα και βότανα για έξτρα γεύση και δύναμη) και τα άφησα να μουλιάσουν μερικά λεπτά... Τα τσακίζει :)
Βάζεις και λίγα λαχανικά και λίγα σποράκια και έτοιμο το κινέζικο :)
 
Και γω τα λατρεύω :)

Νουντλς ρυζιού (συστατικά: ρύζι, καλαμποκάλευρο, νερο)...ἐβρασα νερό (έβαλα και βότανα για έξτρα γεύση και δύναμη) και τα άφησα να μουλιάσουν μερικά λεπτά... Τα τσακίζει :)
Βάζεις και λίγα λαχανικά και λίγα σποράκια και έτοιμο το κινέζικο :)
!meh νόμιζα ότι ήταν μακαρόνια και θέλησα να φτιάξω κι εγώ αλλά αφού είναι νουντλς σιγά να μην βρω εδώ.
 
Μια χαρά τα τρώει όλα το παιδι!
Βάλε μας μια φωτο να τον δούμε ολόκληρο και καμαρωτό...όλο με τα μουτρα στο πιάτο τον βλέπουμε και το σβέρκο μόνο...

**μήπως να αφαιρούσες το μαυρο πλαστικό στεφάνια από το ινοξ μπωλάκι του; Σα να βλέπω οτι το έχει δαγκώσει λίγο, εκτός να κάνω λάθος και με με απατά η φώτο...
 
Μια χαρά τα τρώει όλα το παιδι!
Δεν έχω παράπονο... Τον είχα παρεξηγήσει στην αρχή :)
Βάλε μας μια φωτο να τον δούμε ολόκληρο και καμαρωτό...όλο με τα μουτρα στο πιάτο τον βλέπουμε και το σβέρκο μόνο...
😀..σήμερα στο μπαλκόνι..
kamari.webp
εκτός να κάνω λάθος και με με απατά η φώτο...
Νομίζω δεν είναι φαγωμένο.. Απλά σκέψου ότι είναι δύο κομμάτια, το ένα επάνω στο άλλο κολημένα και στο σημείο που κολλήθηκαν αλλού προεξέχει λίγο λάστιχο και αλλού όχι... Αλλά το πέταξα ήδη, δε χρειάζεται! Τι μάτι έχεις πάντως!
 
Δεν έχω παράπονο... Τον είχα παρεξηγήσει στην αρχή :)

😀..σήμερα στο μπαλκόνι..
View attachment 59395

Νομίζω δεν είναι φαγωμένο.. Απλά σκέψου ότι είναι δύο κομμάτια, το ένα επάνω στο άλλο κολημένα και στο σημείο που κολλήθηκαν αλλού προεξέχει λίγο λάστιχο και αλλού όχι... Αλλά το πέταξα ήδη, δε χρειάζεται! Τι μάτι έχεις πάντως!
Κουκλος και καμαρωτος ο Σπυρέτος!
Ακόμα να ασπρίσει το μουτράκι του ε; Φαντάσου πόσο πιο όμορφος θα γινει όταν η μάσκα του θα γίνει άσπρη...
Είναι απλά συνήθεια να σκανάρω οτι είναι γύρω από ένα πουλάκι.. Έτσι κάνω και στα δικά μου.
 
Είναι τσόφλια από κεχρί...όταν είναι καλό παιδί, του δίνω να τρώει :)
Συνέχεια του δίνεις να τρώει 😛 επειδή είναι το καλύτερο παιδί :D
Ο Σπυράκος είναι σίγουρα καλύτερος από τον τυπακο της έκθεσης. Ξέρεις ότι είναι ίδιος με τον Ρωμανό μου αλλά του Σπύρου το τσουλούφι δεν παίζεται.
 
Είναι απλά συνήθεια να σκανάρω οτι είναι γύρω από ένα πουλάκι.. Έτσι κάνω και στα δικά μου.
Έχεις και εμπειρία και παρατηρικότητα όμως.. Ό,τι βλεπεις, να μου το λες αμέσως! 🙂
 
Το πρόσωπο του..όταν τον πήρες! Να τον θαυμάσεις
του παιδιου
Τρομερό αγόρι!
Ευχαριστώ παιδιά... Αν και γενικά είναι πολύ ήσυχος και του αρέσουν παααρα πολύ τα χάδια και το ξύσιμο... Λες; 😳
 
Ευχαριστώ παιδιά... Αν και γενικά είναι πολύ ήσυχος και του αρέσουν παααρα πολύ τα χάδια και το ξύσιμο... Λες; 😳
Όχι βρεεε και τα αγοράκια είναι χαδιάρικα :)
 
Back
Top