Γενικά Είμαι ο Σπύρος

1η πτερόρροια και για τους 2 μας!
Σε βλέπω να κρατάς όλα τα φτερα που θα αλλάξει...όπως έκαναν και οι μαμάδες μας με τα πρωτα μας μαλλάκια

😀
Μην αγχώνεσαι... Είναι σα να σου έπεσε μια τρίχα από τα μαλλιά σου, γι αυτόν!
 
Σε βλέπω να κρατάς όλα τα φτερα που θα αλλάξει...όπως έκαναν και οι μαμάδες μας με τα πρωτα μας μαλλάκια 😀
Αυτό το 1ο της ουράς σίγουρα...👍
 
Εγώ τα έχω κρατήσει όλα προς το παρόν κυρίως τα κόκκινα φτερακια. Τόσα χρόνια από την Λίνα μπορώ να τα ντύσω ολόκληρα απ την αρχή. Αλήθεια καμία ιδέα πως να τα αξιοποιησουμε
 
Πραγματικα η πρωτη φορα ειναι αγχωτικη, δεν θα ξεχασω εμενα το διαστημα που εχανε αρκετα πουπουλα ο μικρος, πηρα τον εκτροφεα τηλεφωνο και του εστειλα φωτοογραφιες, ανοιξα δυο φορες θεμα στο φορουμ και τελικα ηρεμησα πριν λιγο διαστημα που εβγαλε τα καινουρια...
Μεγαλωνει το μωρακι, με το καλο να τον καμαρωσεις!
 
Εγώ τα έχω κρατήσει όλα προς το παρόν κυρίως τα κόκκινα φτερακια. Τόσα χρόνια από την Λίνα μπορώ να τα ντύσω ολόκληρα απ την αρχή. Αλήθεια καμία ιδέα πως να τα αξιοποιησουμε
Σε καπέλα...😀 :)
Πραγματικα η πρωτη φορα ειναι αγχωτικη, δεν θα ξεχασω εμενα το διαστημα που εχανε αρκετα πουπουλα ο μικρος, πηρα τον εκτροφεα τηλεφωνο και του εστειλα φωτοογραφιες
Χαίρομαι που δεν είμαι μόνος :)
[automerge]1543915681[/automerge]
Φρουτολαχανικοσπριοφυτρορυζοσαλάτα με μπισκότο στο 5στερο του Γιώργου:Dfroutospriolaxanikosalata.webp
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και σήμερα γλυπατατάτα που μ αρέσειιι 😉
Τυχερέ Σπύρο!
Ευκαιρία να φτιάξεις και για σένα!
Αν θέλεις κάτι έξτρα, αφού τις βράσεις πρώτα μετά να τις ανακατέψεις σε ένα μπολ με λίγη μουστάρδα, πάπρικα και λάδι και μετά να τις βάλεις στο φούρνο :) (σόρρυ για το οφτοπικ)
 
Τυχερέ Σπύρο!
Ευκαιρία να φτιάξεις και για σένα!
Αν θέλεις κάτι έξτρα, αφού τις βράσεις πρώτα μετά να τις ανακατέψεις σε ένα μπολ με λίγη μουστάρδα, πάπρικα και λάδι και μετά να τις βάλεις στο φούρνο :) (σόρρυ για το οφτοπικ)
On my way... 😉
 
Γιώργο έχει στραβώσει λίγο το στόμα σου από τη στιγμή που αντίκρισες το βομβαρδισμένο τραπεζάκι-χαλι-πάτωμα;
Δεν είναι τίποτα μικροεγκεφαλικό.:D
(χιούμορ ε 😉
Ντάξει ο Σπύρος έχει ξεφύγει με τη μάσα μπούκα... Τοφαλος θα γίνει το παιδί !
 
Back
Top