Φροντίδα Εκτροφειο φιλου στη Λαρισα

nikosael26

PB Member
Εγγραφή
10 Μαρ 2010
Μηνύματα
210
Πόλη
Λάρισα
Εκτροφείο καρδερίνων Major και balcanika(αρχεγονα και μεταλλαγμένα) από φιλο στη Λαρισα!

16807620_10208806672192126_2789982378105878806_n.jpg
 
Ωραία κατασκευή! Το προνόμιο του να έχεις αυλή και να φτιάξεις το εκτροφείο που θες!
Αν και θα προτιμούσα και άλλες φωτογραφίες.
Οι φωτογραφιες θα έρχονται σιγα σιγα! Το εχω σκοπο και εγω Μακη!
 
Να τον φέρεις στην παρέα μας... εκτός αν είναι και δεν το ξέρουμε!
Δυστυχώς Γιαννη δεν ασχολειται καθόλου με το διαδικτυο. Ισως καποια στιγμη να τον καταφέρω να ερθει!
 
Δυστυχώς Γιαννη δεν ασχολειται καθόλου με το διαδικτυο. Ισως καποια στιγμη να τον καταφέρω να ερθει!
Θα σε βοηθήσω να τον φέρουμε...
Τον γνωρίζω...
Είναι πολύ καλός εκτροφέας και χρειάζεται στην παρέα μας.
 
Θα σε βοηθήσω να τον φέρουμε... είναι πολύ καλός εκτροφέας και χρειάζεται.
αυτές τις μερες θα σας βαλω και από ακομα έναν φιλο μου το εκτροφείο του! Τα παιδια είναι στον 2ρο χρονο σοβαρής εκτροφής σε εκτροφεία τέτοιου επιπέδου(είμαι πολύ χαρουμενος γιατι είναι τα μοναδικά ατομα που γνώρισα πριν 3 χρονια και είδα με τα ματιά μου τις balcanica στις φωλιες τους)!
 
αυτές τις μερες θα σας βαλω και από ακομα έναν φιλο μου το εκτροφείο του
Να το κάνεις...
Και οπωσδήποτε να τον φέρεις στην παρέα μας.
 
Να το κάνεις...
Και οπωσδήποτε να τον φέρεις στην παρέα μας.
Γιαννη θα κανω ότι μπορω, είναι και οι δυο νεοι ανθρωποι, αλλα φοβερα πολυάσχολοι με τις δουλείες τους!
 
Μην αγχώνεσαι παιδάκι μου, δεν είναι και κομματικό καθήκον :D
Μαρια μου το ξερω! Αλλα ατομα που κανουν σοβαρη Αληθινή εκτροφή δεν πρέπει να μένουν στο σκοτάδι(για αυτό έστω τους βγαζω στην επιφάνια ο ιδιος)
 
Βέβαια πολύ καλά κάνεις να τους γνωρίζουμε, να μαθαίνουμε την δουλειά τους και τα επιτεύγματά τους. Αυτό είναι άσχετο από το αν είναι μέλη μας ή όχι.
Τώρα αν κάποτε θελήσουν να έρθουν θα είναι χαρά μας και τιμή μας. 🙂
 
Back
Top