Εκτός από πουλιά, έχετε άλλα κατοικίδια ζώα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ποιο/α κατοικίδια έχετε, εκτός από πουλιά;

  • Σκυλιά

  • Γάτες

  • Ερπετά

  • Υδρόβια - Αμφίβια (ψάρια, χελώνες κ.α.)

  • Τρωκτικά

  • Κουνέλια


Τα αποτελέσματα εμφανίζονται αφού ψηφίσετε.
Πανέμορφο, σαν να βλέπεις εικόνες από ντοκιμαντέρ! Μπράβο φίλε.

Ευχαριστώ φίλος, θέλει ακόμη για να δείξει, υπάρχουν κάποια άλλα διαμάντια, που σου πέφτει το σαγόνι, κυριολεκτικά όμως.

Ποσο υπεροχα ειναι τα χρωματα τους! Φτου φτου! Να τα χαιρεσαι!

Ευχαριστώ, θέλει κι άλλο οπως γραφω παραπάνω.
Φτου φτου φτου φτου είναι εξαίσιο!
Έχω κι εγώ ένα με χρυσόψαρα, ξέρεις είναι σαν φιατάκι μπροστά στην φερράρι :D
Σε ευχαριστώ
Όλα τα ενυδρεία είναι ξεχωριστά και έχουν την δική τους ομορφιά. Άλλωστε όλοι σχεδόν απο εκεί ξεκινήσαμε.
 
Παρα 12 ημερες ενος ετους. :)



Ποτε περασε ο καιρος ουτε που το καταλαβαμε. Οχι επειδη ειναι δικο μας, αλλα ειναι πραγματικα το πιο υπεροχο σε χαρακτηρα μικροσωμο σκυλακι που εχω δει ως τωρα. Μου δινει την αισθηση οτι καταλαβαινει τι λεμε οταν μιλαμε, ειναι τρελη για τα παιχνιδια της κι ερχεται και τα χωνει με πεισμα στο χερι μου για να της τα πεταξω και να τρεξει να τα πιασει και να τα "σκοτωσει".

Το τελευταιο αγαπημενο της παιχνιδι ειναι ενα ποντικι, το οποιο κρυβουμε μεσα στο σπιτι και το ξετρυπωνει
 
Όντως Γιάννη @misalouris κι εγώ την πρόσεξα την πλάγια πονηρή ματιά της. Ναι είναι πανέξυπνα, και είναι και μια κούκλα ζωγραφιστή φτου φτου να την χαίρεστε.
Θυμάστε μια σειρά Χαρτ & Χαρτ που είχαν ένα τέτοιο πανέμορφο σκυλάκι;
 
Χα χα αυτό λέω και το σκυλί δεν είναι ίδιο :D
Από την μόδα, καταλαβαίνεις και την εποχή...
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Κάπου εκεί ήταν νήπιο ο γιος μου. Ήταν φιλόζωοι ντετέκτιβς :)
 
Εγω εχω δυο χρυσοψαρα και το καλοκαιρι θα παρω ενασκυλο.
 
Να σου ζήσουν, βάλε μας φωτογραφία του ενυδρείου :)
 
Παρα 12 ημερες ενος ετους. :)



Ποτε περασε ο καιρος ουτε που το καταλαβαμε. Οχι επειδη ειναι δικο μας, αλλα ειναι πραγματικα το πιο υπεροχο σε χαρακτηρα μικροσωμο σκυλακι που εχω δει ως τωρα. Μου δινει την αισθηση οτι καταλαβαινει τι λεμε οταν μιλαμε, ειναι τρελη για τα παιχνιδια της κι ερχεται και τα χωνει με πεισμα στο χερι μου για να της τα πεταξω και να τρεξει να τα πιασει και να τα "σκοτωσει".

Το τελευταιο αγαπημενο της παιχνιδι ειναι ενα ποντικι, το οποιο κρυβουμε μεσα στο σπιτι και το ξετρυπωνει
Τόσο χαριτωμένηηη! Να τη χαίρεστε και πολύχρονηηη σε 12 μέρες! Να τα εκατοστήσει η όμορφη! :D
 
Κούκλαα το Λιζάκι, μπήγκλ είναι;
Πλάκα μας κάνεις με την τίγρη;
 
Κούκλαα το Λιζάκι, μπήγκλ είναι;
Πλάκα μας κάνεις με την τίγρη;
Έχει και λίγο μπίγκλ μέσα άλλα έχει και κάτι άλλο το οποίο δεν ξέρω τι είναι. στο δρόμο τη βρήκα και τη μάζεψα. Η τίγρη είναι δεμένη αν προσέξεις
 
Back
Top