Εκτός από πουλιά, έχετε άλλα κατοικίδια ζώα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ποιο/α κατοικίδια έχετε, εκτός από πουλιά;

  • Σκυλιά

  • Γάτες

  • Ερπετά

  • Υδρόβια - Αμφίβια (ψάρια, χελώνες κ.α.)

  • Τρωκτικά

  • Κουνέλια


Τα αποτελέσματα εμφανίζονται αφού ψηφίσετε.
Γεια εγω εχω περα απο τον Τιτο και τον Ucci μου (καναρινια), δυο ζεμπρακια, Ζιμπι και Κικα, δυο μπατζι, Λινο και Ρενια, ενα κουνελακι νανο την Ελι (απο το Κουνελι :) υποτιθεται, αλλα ειναι της αδερφης μουκαι την λεει Ελλη) και ενα ενυδρείο με κυχληδες (ψαρακια). Ολα αυτα σε ενα σπιτι με τεσσερα παιδια!
Επισης στο χωριο μου ειχαμε δυο σκυλακια κανις με τερριε. Η σκυλιτσα, Λουσι, πεθανε το καλοκαιρι σε ηλικια 19 χρονων και ηταν το πιο εκπληκτικο ζωο που εχω γνωρισει! Και ο μικρος μας, ο γιος της, Σκουμπι-Ντου, χαθηκε, ακομα δεν τον βρηκαμε αν και εχει λιγοτερο απο ενα μηνα. Εχουμε και ενα king charles spaniel θυληκο, τη Μαντι!

αυτα...
 
Γεια εγω εχω περα απο τον Τιτο και τον Ucci μου (καναρινια), δυο ζεμπρακια, Ζιμπι και Κικα, δυο μπατζι, Λινο και Ρενια, ενα κουνελακι νανο την Ελι (απο το Κουνελι :) υποτιθεται, αλλα ειναι της αδερφης μουκαι την λεει Ελλη) και ενα ενυδρείο με κυχληδες (ψαρακια). Ολα αυτα σε ενα σπιτι με τεσσερα παιδια!
Επισης στο χωριο μου ειχαμε δυο σκυλακια κανις με τερριε. Η σκυλιτσα, Λουσι, πεθανε το καλοκαιρι σε ηλικια 19 χρονων και ηταν το πιο εκπληκτικο ζωο που εχω γνωρισει! Και ο μικρος μας, ο γιος της, Σκουμπι-Ντου, χαθηκε, ακομα δεν τον βρηκαμε αν και εχει λιγοτερο απο ενα μηνα. Εχουμε και ενα king charles spaniel θυληκο, τη Μαντι!

αυτα...
Λίγα ζωάκια γενικότερα.. 😛 Να τα χαίρεσαι όλα και τα παιδάκια σου εννοείται!
 
την βοηθαμε :)
Συστηματικά...η στη χάση και στη φέξη; :D... Να το κάνετε συνέχεια.. Όπως θα θέλετε κι εσείς να έχετε βοήθεια από τα δικά σας παιδιά !
Γιατί η καθημερινότητα γίνεται παιχνίδι όταν μοιράζονται οι δουλειές και οι αρμοδιότητες. 🙂
 
Ερμης 10:
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
ταλέντο
 
Back
Top