Εκτός από πουλιά, έχετε άλλα κατοικίδια ζώα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ποιο/α κατοικίδια έχετε, εκτός από πουλιά;

  • Σκυλιά

  • Γάτες

  • Ερπετά

  • Υδρόβια - Αμφίβια (ψάρια, χελώνες κ.α.)

  • Τρωκτικά

  • Κουνέλια


Τα αποτελέσματα εμφανίζονται αφού ψηφίσετε.
μπράβο styliani mou να ειναι καλά η κατσικούλα σου, να σου δίνει όλα τα καλά του κόσμου!
 
Αφου ο Doggy μας τωρα κανει βολτες στον σκυλοπαραδεισο, πηραμε τη Νοτα, κ μετα απο λιγο αυτουιοθετηθηκε:D κ ο Ηρακλης, γαταρος με τα ολα του! 🙂
 

Συνημμένα

  • DSC03409.webp
    DSC03409.webp
    93,2 KB · Προβολές: 33
  • DSC03110.webp
    DSC03110.webp
    26,7 KB · Προβολές: 29
Εγω με την σειρα μου εχω κι ενα 60λιτρο ενυδρειο γλυκου νερου και ταιζω αδεσποτες γατουλες που ζουν εδω στη γειτονια! Εννοειτε βεβαια κι ο σκυλος μου ο Ματριξ:)
 
εγω εχω τις 2 αγαπημενες μου σαυρες,τα λεοπαρντ γκεκο μου,ζευγαρακι:D
 

Συνημμένα

  • PA010263.webp
    PA010263.webp
    53,8 KB · Προβολές: 57
1 καθαροαιμο ντοπερμαν,1 ημιαιμο ντοπερμαν,1 καννις με πεκινουα,1 μινι καννις,<ολα θυληκα>.1 ενυδρειο 150 λιτρα, 4 γατες,4 κουνελια 2 χηνες, 30 κοτες.
 
τα κουνελια οι χηνες και οι κοτες ειναι στο οικοπεδο μου. Αμα τα εχω ολα εδω θα με διωξουν απο το περιστερι. εχω αρκετα και φωναζουν οι γειτονες. Ευτιχως που ειναι δικο μου το σπιτι.συν τα καναρινια που ειναι και αυτα στο σπιτι.
 
Εχω ενα λυκοσκυλο τον Suker και μια κοινη ευρωπαικη γατα τη Μητση! Ο σκυλος 10 ετων και η γατα 15!
 

Συνημμένα

  • ΜΕΓΑΛΗ 2.webp
    ΜΕΓΑΛΗ 2.webp
    40,9 KB · Προβολές: 27
  • DSC00145.webp
    DSC00145.webp
    55,5 KB · Προβολές: 31
  • DSC00366.webp
    DSC00366.webp
    40,7 KB · Προβολές: 26
εχω μια χελωνα εδώ και 9 χρόνια που την πήρα μια σταλία και τώρα έγινε θηρίο. επίσης ένα θηλυκό χάμστερ που είναι απίστευτη φάτσα.
 

Συνημμένα

  • 2006-04-20 13-54-04.webp
    2006-04-20 13-54-04.webp
    38,6 KB · Προβολές: 31
  • 2007-04-10 19-29-02.webp
    2007-04-10 19-29-02.webp
    40,9 KB · Προβολές: 31
  • DSC00531.webp
    DSC00531.webp
    39 KB · Προβολές: 31
Εγω Κε Σταυρο! Δεν εχω γιατι.. Δεν νομιζω οτι οι συνθηκες της πολυκατοικιας το επιτρεπουν! Και μηλαμε για παλιες πολυκατοικιες.. Οχι πολυκατοικια-κηφησιας-αμαρουσιου-χαλανδριου-ν ερυθραια και μαλιστα καινουριες.. Ουτε η περιοχη για μενα το επιτρεπη, αλλα συγνωμη που θα το πω.. Ειμαι και ελληνας αν καταλαβενετε τι εννοω.. και ας εχουμε το καλυτερο Παρκο μαζι με του παπαγου... Να σας το πω αλλιως να το καταλαβετε..Ζω..ζω..ζωον αυτο ειμαι! ΚΓ.
 
Μπραβο Μπαμπη αν και δεν πολυσυμπαθω τις γατες, δεν εχει σημασια... Ειναι απο τα καλυτερα pets για διαμερισμα προπαντος. ΚΓ.
 
Να σου πω φίλε Κυριάκο ούτε εγώ τις πολυσυμπαθώ αλλά η συγκεκριμένη ειναι γατόσκυλο!Έρχεται μας γλύφει τα χέρια, ακούει το ονομά της κτλ. Είναι της κοπέλας μου! Εγω λατρεύω τους παπαγάλους!
 
Ta ενυδρια μαρεσουν και υπαρχουν ομορφα χρωματιστα ψαρακια και σπανια καποια απο αυτα! Ναστε καλα! ΚΓ
 
εγω εχω 1λαμπρατορ ρητριβερ 1μικρο διασταυρωση μια γυαλα 55 λιτρα με 4γλυφτες και 4χρυσοψαρα,2χελωνες,1παρροτλετ,1καναριν και 1 κοκατιλ
 
μια γυαλα 55 λιτρα με 4γλυφτες και 4χρυσοψαρα,

Πρεπει να παρεις ενα μεγαλυτερο ενυδρειο η να τα δωσεις τα ψαρια σου. Τα χρυσοψαρα θελουν τουλαχιστον 40 λιτρα το καθενα(το καλυτερο ειναι η λιμνη) χρειαζεσαι επισης και φιλτρανση. Οταν λες γλυφτες ποιους εννοεις;

Αν θες κανε μια εγγραφη εδω aquatek.gr και τα πιο εμπειρα μελη θα σε βοηθησουν με το ενυδρειο σου το οποιο χρειαζεται επειγοντως αλλαγη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: mariah
Τωρα το ειδα το forum και θα σας πω και για τα δικα μου!
Στο σπιτι στον ωρωπο(παραλια μαρκοπουλου) εχω ενα 300 ενυδρειο με αφρικανες(ειδος ψαριων) ενα 30 με ημερα ενα σκυλακι την προκοπω και τα 7καναρινια μου!
Στο σπιτι στον αυλωνα εχω ενα 1000 με κιχλιδες,4 λυκους και 2 γατες!
Αυτα τα λιγα αν σκεφτεις οτι στο διπλανο σπιτι ειναι ο παππους και ειναι κτηνοτροφος καταλαβαινεις τι εχει!
 
Back
Top