Εκτός από πουλιά, έχετε άλλα κατοικίδια ζώα;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stavros
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ποιο/α κατοικίδια έχετε, εκτός από πουλιά;

  • Σκυλιά

  • Γάτες

  • Ερπετά

  • Υδρόβια - Αμφίβια (ψάρια, χελώνες κ.α.)

  • Τρωκτικά

  • Κουνέλια


Τα αποτελέσματα εμφανίζονται αφού ψηφίσετε.
Καλημερα σας.. ωραιο θεματάκι!

Λοιπον εγω έχω ένα ζευγαρι Lovebirds τον Μπίκο και την Μαλλού, ενα ημιαιμο Yorkshire την Αγάπη, και 4 γατιά την Λενιώ τον Φώτη τον Αλέκο και την Ρόζη.. Θα σας βάλω φωτογραφίες όταν πάω σπίτι!
 
ζηνα και η joyce...
 

Συνημμένα

  • 100_0196.webp
    100_0196.webp
    74,5 KB · Προβολές: 27
  • 100_0088.webp
    100_0088.webp
    40,4 KB · Προβολές: 27
βαλε καμια φοτο να το δουμε... Οι δυσκοι ειναι πολυ ωραια ψαρια... Και στο φυτεμενο ενυδριο σου θα ειναι ακομα πιο ωραια
 
εχω 1ιγκουανα 1σκορπιο 5ψαρια πολλα σαλιγκαρια ενυδριου 1χαμστερ 1γατα και τα πουλακια μου... Εχω μια μαλια στα ερπετα αλλα οι γονεις μου δεν με αφινουν, σιγα σιγα τους πυθω... Θελω να παρω ενα φιδακι ή 2ζεμπρακια:D
 
Γεια σας!
Εγω εχω ενα ζευγαρακι cockatiel,τον Ιβαν και τη Μαρου και επισης εδω και 5μερες εχω και το Μπουμπλη, εναν ringneck!
 
Εγώ έχω ένα ενυδρείο κοινωνικό με ήρεμα ψάρια και αληθινά φυτά.
Έχω και 8 σκυλιά.
 
Ενυδρειο 600lit. ΓΛΥΚΟ ΝΕΡΟ

Εχει 1,60 μηκοs με δυο παπαγαλουs 6 και 7 ετων ο καθεναs που τα εχω απο πολυ μικρα, 3 γλυφτεs, εναν Οσκαρ αρκετα μεγαλο και μια μεγαλη γεννα απο διασταυρωση μιαs Αφρικαναs Ζεμπραs με τον μεγαλο παπαγαλο! Απιστευτο. Εχει γεμισει το ενυδρειο και ζουν ολα μεσα αρμονικα! Περιεργο εεεεεεεεε;
 
Αυτος ειναι ο Doggy μας!
Ειναι 7,5 ετων, διασταυρωση πιτμπουλ με λυκοσκυλο, γενικα ειναι ασχημουλης, αλλα εμεις τον αγαπαμε πολυ, ειναι επισης κ πολυ καλος φυλακας!
Τωρα δυστυχως ειναι αρρωστος κ δεν ξερουμε ποσο ακομη θα ζησει...
 

Συνημμένα

  • DSC02244.webp
    DSC02244.webp
    79,5 KB · Προβολές: 23
Αυτος ειναι ο Doggy μας!
Ειναι 7,5 ετων, διασταυρωση πιτμπουλ με λυκοσκυλο, γενικα ειναι ασχημουλης, αλλα εμεις τον αγαπαμε πολυ, ειναι επισης κ πολυ καλος φυλακας!
Τωρα δυστυχως ειναι αρρωστος κ δεν ξερουμε ποσο ακομη θα ζησει...
Κατ' αρχήν να πω ότι δεν τον βρήσκω καθόλου ασχημούλη! Το κάθε ζωάκι είναι ιδιαίτερο με τον τρόπο του και καθόλου άσχημο! 😉
Περαστικά του πάντως.. Καταλαβαίνω την αγωνία σου γιατί πραγματικά έχω περάσει κι εγώ τα ίδια με το δικό μου σκυλάκι που είχα χάσει.. Μακάρι όλα να πάνε καλά..
 
Αυτη ειναι η Λιζα, αμα ξερει καποιος τη ρατσα ας πει!

003js0.th.jpg
0171my8.th.jpg
 
Δεν είμαι και γκουρού στα σκυλιά, αλλά νομίζω πως δεν είναι κάποιας συγκεκριμένης ράτσας. :)
 
Ειναι ενα πανεμορφο ημιαιμο σκυλι,ισως διασταυρωση λυκοσκυλου με κυνηγοσκυλο...
 
σου απαντησα στο αλμπουμ... Καθαρωαιμο δεν ειναι... Καθαρομορφο ομως ειναι
 
Ημίαιμη είναι η Λιζούλα σου! Τώρα τί κράμα ακριβώς, εμένα μου έρχονται διάφορα στο μυαλό..
 
Eυχαριστω! Και εγω δυσκολευομαι στη ρατσα της.
Η Λιζα ειναιμια γριουλα τωρα! ☹
 
Back
Top