Αναπαραγωγή Επιτέλους βγήκε ο πρώτος νεοσσός lovebird

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Fotis_K
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες αφου απ οτι φαινεται επιασαν!:D αυτη τη στιγμη σκαει μυτη και το δευτερο!
 
να σου ζησουν μπραβο με το καλο και τα υπολοιπα μωρακια! Και του χρονου με περισοττερα μωρα
 
Οριστε και φωτο! Τωρα ειναι και στεγνο! Απ οτι φαινεται το δευτερο θα γινει κιτρινο με κοκκινα ματακια!(δεν ξερω πως αλλα και περισυ τετοια εποχη ειχαμε για πρωτη φορα νεοσσους απο αυτο το ζευγαρι με ενα πρασσινο κι ενα κιτρινο! Και μαλιστα πρωτα ειχε βγει το πρασινο και μετα το κιτρινο οπως τωρα!φοβερες συμπτωσεις)🙄


Βλεπετε και την ευτυχισμενη μανουλα τους απο πισω που χαμογελαει! 😛
 

Συνημμένα

  • DSC02073.webp
    DSC02073.webp
    49,5 KB · Προβολές: 110
Φώτη δεν μπορείς να φανταστείς τη χαρά μου... Καλά... Κοίτα βλέμμα η μαμά... φτου φτου
 
μπραβο! Αντε να βγει και το τριτο... Τα αλλα τα αυγα αν θυμαμαι καλα ειναι απο αλλο ζευγαρι🙄 πως το βλεπεις εχουν πιθανοτητες να βγουν και αυτα;
 
μπραβο! Αντε να βγει και το τριτο... Τα αλλα τα αυγα αν θυμαμαι καλα ειναι απο αλλο ζευγαρι🙄 πως το βλεπεις εχουν πιθανοτητες να βγουν και αυτα;

Αλλο ενα περιμενω να βγει! Τα αλλα ειναι ασπορα δικα της! Αυτο το αλλο που περιμενω να βγει ειναι απο Lovebirds του fischer και εχω περιεργια να δω αν θα βγει!
 
Μπράβο Φώτη, να σου ζήσουν τα μωρά. Ευτυχώς έχεις και τον καιρό σύμαχο.
 
Φώτη να σου ζήσουν! Καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις!
Αντε να μου κάνουν κ μένα κ άλλα αυγά! 😉
 
Τα μωρακια μας 4 και 3 ημερων!
 

Συνημμένα

  • PA250038.webp
    PA250038.webp
    76,7 KB · Προβολές: 114
Να ρωτησω και κατι τωρα... Ειναι φυσιολογικο που τα ποδαρακια τους ειναι τοσο ανοιχτα;δηλαδη θα μαζεψουν με τον καιρο; 😕
 
Παραθετω φωτογραφιες! Ειχα διαβασει καπου για splayd legs! Καπως ετσι! Μπορει να ναι κατι τετοιο;
 

Συνημμένα

  • PA260045.webp
    PA260045.webp
    31,9 KB · Προβολές: 105
Mexri tora einai kanonika.

Sprayed legs pane horizontia apo to soma tou pouliou.

119_1925 Kleine Webansicht.webp splayed legs1.webp splayed legs2.webp
 
Back
Top