Γενικά Επιτελους ηρθε το parrotlet

Εγγραφή
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
616
Πόλη
Νέο Ηράκλειο
καληπερα σε ολους τοσο καιρο σας ελεγα οτι θελω 1 parrotlet κ απιτελους ηρθεεεε... χαρη σε 1 καταπληκτικο παιδι κ τον ευχαριστω πολυ πολυ πολυ. Το ονομα της ειναι Τρουφα κ ειναι σχεδον 1ος ετους...
αυτο ειναι το καμαρι μου!
 

Συνημμένα

  • καναρινια 001.webp
    καναρινια 001.webp
    45,3 KB · Προβολές: 295
  • καναρινια 004.webp
    καναρινια 004.webp
    45,4 KB · Προβολές: 241
υπεροχηηη!
να σου ζησει να την χαιρεσε, απο που την πηρες τελικα; Ειναι ταϊσμενη στο χερι; Πανεμορφη ειναι.. Και ωραιο χρωμα!
 
Να χαιρεσαι την Τρουφιτσα σου Βασιλικη! Ειναι μια κουκλιτσα!:DΚαταλαβαινω απολυτα την χαρα σου! 🙂Ευχομαι να΄ναι παντα υγιης, σιγουρα ειναι πολυ τυχερη που θα την εχεις για παρεα
 
παιδια εχω παθει πλακααα... Δεν μπορω να το εξιγεισω με λογια, απο την χαρα μου σημερα εχω πλανταξει στο κλαμα.σισσυ με καταλαβαινεις; Ετσι; η τρουφιτσα μου στις 25 αυτου του μηνα γινετε 1 ετους, ειναι ταισμενη στο χερι αλλα δεν ειναι ημερη οσο ο μαριος οταν πηγα να την παρω σημερα ανεβηκε κατευθιαν στο χερι μου τωρα στο σπιτι δεν την εχω ενοχλισει πηγενω μονο κοντα της κ τηςμιλαω δεν θελω να την στρεσαρω θελω 1α να μαθει τον καινουριο της χωρο αντε αγγελε κ στα δικα σου..
 
μπραβο! Πολυ χαιρομαι για εσενα!
καλα κανεις, αστη λιγες μερες να συνηθησει και να δεις που μονη της θα σε θελει κοντα της μετα!
 
παιδια εχω παθει πλακααα... Δεν μπορω να το εξιγεισω με λογια, απο την χαρα μου σημερα εχω πλανταξει στο κλαμα.σισσυ με καταλαβαινεις; Ετσι; ...
Σε καταλαβαινω απολυτα Βασιλικη!:DΜη νομιζεις οτι ο Μαριος ερχεται 'τρεχοντας'😛(περναει εφηβεια)
 
Ετσι, εγιναν τοσες αλλαγες τοσο γρηγορα! Τι να κανει κι'αυτο το πουλακι, ολα θα γινουν σιγα σιγα με τον καιρο και την υπομονη σου:)
 
Να σου ζησει η μικρη ειναι υπεροχη.Αντε να συμπεθεριασετε με το Μαριο της Σισσυ!
 
Να σου ζήσει η Τρουφίτσα, σκετο γλυκισμα είναι! Και η βιλίτσα της είναι πανέμορφη! Να την χαρεις με υγεία κα μακροζωία και να σε συντροφέυει σε κάθε στιγμη της ζωής σου! Θέλουμε και άλλες φωτογραφίες!:D
 
ΚΟΥΚΛΑ η μικρούλα, να την χαίρεσαι! Άντε και βρήκαμε νυφούλα για τον Μάριο! Κάνουν πανέμορφο ζευγάρι! 🙂
 
πολύ ωραίο το πουλάκι μπράβο! Ρε παιδιά θα ξεράσω με όλα αυτά τα ιλαροτραγικά περί γαμπρών κ πεθερών... Πουλια είναι δεν είναι άνθρωποι.. Αυτά είναι για τους ανθρώπους μόνο!
 
πολύ ωραίο το πουλάκι μπράβο! Ρε παιδιά θα ξεράσω με όλα αυτά τα ιλαροτραγικά περί γαμπρών κ πεθερών... Πουλια είναι δεν είναι άνθρωποι.. Αυτά είναι για τους ανθρώπους μόνο!

Εμ, άσε μας και εμάς να κάνουμε λίγο πλάκα, να το χαρούμε! Βέβαια δεν είναι άνθρωπος αλλά το χιούμορ μας το εφαρμόζουμε σε όλα τα είδη!:D
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Να σου ζησει Βασιλικη! Ειναι πραγματι πολυ γλυκεια! Ποιος στην χαρη σου και σενα. Θελουμε φωτογραφιες! 🙂
 
Back
Top