Γενικά Επιτελους ηρθε το parrotlet

Kαλε Βασιλικη αυτη ειναι πολυ ζηλιαρα! Κοιτα πως τα κοιταει τα μωρα! Ειναι ομως πολυ χαριτωμενη!
 
τελικα ειναι σπιτογατα!

καλησπερα σε ολους εχτες λοιπον επινα καφε με τον εκτροφεα της τρουφιτσας ο οποιος μπορω να πω οτι εειναι φιλαρακι πλεον του ελεγα λοιπον οτι η κυρια δεν θελει πολα πολα κ με το που την παιρνεις στα χερια σου αυτη πεταει κ φευγει για το κλουβι της μαλλον το εχει ερωτευτει:Dτην περνει λοιπον κ την πηγενει σε αλλο δωματιο που δεν ειχε οπτικη επαφη με το κλουβι της κ να την...η κοπελα, μια κυρια δεν κουνιθηκε καθοταν στο χερι του ουτε τον δαγκωνε (που με εχει τσακισει στις δαγκονιες τοσο καιρο ) ουτε πεταξε να φιγει απλα καθοταν κ επεξεργαζοταν το χωρο, της εδινε φιλακια την χαιδευε κ αυτη καθοταν επαθα πλακα λες κ κραταγε αλλο πουλι. σημερα λοιπον ακολουθησα τις συμβουλες του κοιταχτε μια καλη κοπελα που μου κανει παρεα! Ουτε με δαγκοσε ουτε εχει φιγει απο διπλα μου κ με αφινει κ να τις δινω φιλακια... ειναι καταπληκτικα αυτα τα πλασματακια δεν μπορει ανθρωπος να φανταστει οτι 1 τοσο μικρο πλασματακι μπορει να εχει μια τοσο εντονη πρωσοπικοτιτα:)
 

Συνημμένα

  • troyfa 002.webp
    troyfa 002.webp
    40,2 KB · Προβολές: 79
  • troyfa 004.webp
    troyfa 004.webp
    54 KB · Προβολές: 82
  • troyfa 005.webp
    troyfa 005.webp
    55,9 KB · Προβολές: 78
Στην περιπτωση αυτη ισχυει το: δεν θελει κοπο, αλλα τροπο! Μπραβο, τωρα κανετε μια νεα αρχη στη σχεση σας Βασιλικουλα! Μπραβο και στον εκτροφεα της Τρουφιτσας που σε 'διδαξε' τον σωστο τροπο.

... ειναι καταπληκτικα αυτα τα πλασματακια δεν μπορει ανθρωπος να φανταστει οτι 1 τοσο μικρο πλασματακι μπορει να εχει μια τοσο εντονη πρωσοπικοτιτα:)
:Tongue::Μπορει, μπορει!:Big Grin:
 
.
Τρουφιτσα σε λατρευω!


Τι γλυκουλα που ειναι!
Ααα ωστε ετσι ε;
Το κλουβι λοιπον δεν πρεπει να βλεπουν χμμ...

Ευχαριστουμε και τον εκτροφεα φιλο σου
κι εσενα που μοιραζεσαι μαζι μας tips για να
εχουμε καλυτερη σχεση με τα χαριτωμενακια μας...
Ενα φιλακι κι απο μενα στο Τρουφακι μας!
 
Ααα... Ειναι μια κουκλα Βασιλικη και εχει ομορφυνει!Ηθελε και αυτη τον δασκαλο της!
 
Φαίνεται οτι έχει ηρεμίσει το κορίτσι! Παντως φαίνεται να της πηγαίνει το ίντερνετ! Μου φαίνεται οτι πρέπει να περνάει περισσότερες ώρες στον υπολογιστή.
 
ξεπορτησαμε!

στην 1η η κοπελα πανω στο κεφαλι της κορης μου στη 2η στο κεφαλι της ανιψιας μου κ μετα καναμε κ με μια επιθεορηση του καναπε μας εχει τρελανει αυτη η κοπελα!
 

Συνημμένα

  • tink 016.webp
    tink 016.webp
    48,1 KB · Προβολές: 83
  • tink 012.webp
    tink 012.webp
    46,9 KB · Προβολές: 82
  • tink 018.webp
    tink 018.webp
    54,6 KB · Προβολές: 78
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
ε οχι ρε παιδιααα
που βρισκετε ολοι παροτλετ και εγω δε βρισκω με τιποτα;/
υπεροχη η τρουφιτσα :)
 
εχω καιρο να σας δειξω την ζουζουνα μου κ επανερχομαι με νεες ποζες,της κοπελας κ να σας πω οτι σε λιγο καιρο θα εχει κ το ταιρι της
 

Συνημμένα

  • safran!!! 006.webp
    safran!!! 006.webp
    50,9 KB · Προβολές: 74
  • safran!!! 010.webp
    safran!!! 010.webp
    38,1 KB · Προβολές: 73
  • safran!!! 021.webp
    safran!!! 021.webp
    37,8 KB · Προβολές: 74
  • safran!!! 014.webp
    safran!!! 014.webp
    65,3 KB · Προβολές: 64
  • safran!!! 017.webp
    safran!!! 017.webp
    59,2 KB · Προβολές: 66
Μια κουκλα ειναι η Τρουφιτσα! Με το καλο να δεχτητε και τον κουκλο της!:Big Grin:
 
Πολυ ομορφη και βλεπω οτι εχει γινει μελος της οικογενειας! 🙂 Μπραβο σας Βασιλικη! :D
 
Back
Top