Γενικά Εφυγε η γλυκια μου Mango

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ilie mp
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Σε τοσο ψηλο οροφο το λογικο ειναι να πηγε πρωτα απεναντι και λιγο κατω! απεναντι στα ποσα μετρα υπαρχει κτιριο;

Οχι πολυ μακρι, μας χωριζει ενας δρομος. αλλα ακριβως απεναντι εχει μονοκατοικια με. Κηπο, διπλα πολυκατοικιες αλλα οχι πιο ψηλες απο την δικια μας.
 
Μην ξεχναμε οτι η εμπειρια του ειναι πεταγμα στο σπιτι! Δεν ξερω βεβαια αν αυτο ειναι ενθαρυντικο! Ο δικος μου παντως με 2-3 γυρους στο σαλονι ακουγεται η αναπνοη του και κατευθειαν στο νερο παει να πιει οταν τον βαλω μεσα
 
Μην ξεχναμε οτι η εμπειρια του ειναι πεταγμα στο σπιτι! Δεν ηερω βεωαια αν αυτο ειναι ενθαρυντικο! Ο δικος μου παντως με 2-3 γυρους στο σαλονι ακουγεται η αναπνοη του και κατευθειαν στο νερο παει να πιει οταν τον βαλω μεσα

Κι εμενα εκανα 1 2 γυρους και μετα καθοταν και αναισενε γρηγορα για κανα λεπτο απο την κουραση...
 
Ηθελα να στειλω στο παρροτ αλερτ αλλα ειναι στα ξενα. Να κανω την αγγελια στα ελληνικα ή τα αγγλικα;
Αχ αυτο σκεφτομουν κι εγω.. Ποσο ωραια περασαμε σημερα και ηρθα σπιτι ξαι εμαθα αυτο...
 
Αχ δεν μπορω.. Μπαινω στο parrot alert να γραψω και δεν μου βγαζει επιλογη να κανω ποστ, σε παραλληλο συμπαν ζω;
 
Να βγαινεις συνεχεια συνεχεια κ παντου δν μπορει ρε παιδια να πηγε μακρια.. Δν μπορει καπου κοντα θα ριναι το μικρακι μας ειμαι σιγουρη.. Πως θα κοινοποιησω κ εγω αυτο @Myra μου που θα φτιαξρι η ηλεκτρα;
 
Αχ δεν ξερω αν φταιει η ψυχολογια μου αλλα μπαινω στο παρροτ αλερτ (στο λινκ της Μαριας πιο πανω), εκανα register και παω να κανω report lost parrot και μου βγαζει πληροφοριες για ονομα, τηλεφωνο και.. Εταιρια..
Δεν θεμω να βαλω τοσα στοιχεια. Συν οτι δεν με αφηνει να παω παρακατω.

Βαζω ονομα και λεει οτι δεν ειναι συμβατο... Και θελει τηλεφωνο!



Το εβαλα στι προφιλ μου ετσι
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10211804233041601&in&source=48
 

Συνημμένα

  • PicsArt_12-09-10.06.30.webp
    PicsArt_12-09-10.06.30.webp
    21,7 KB · Προβολές: 23
Επωνυμο δεν θελει αλλα κ να ηθελε, εβαζες οτι να ειναι, τωρα τηλ προφανως αμα βρεθει με καποιο τροπο θα πρεπει να ειδοποιηθεις αλλα στην Ελλαδα ειμαστε ολο καποιος θα θελει να παιξει με τον πονο σου! βαλε ψευτικο κ εκει!
 
Επωνυμο δεν θελει αλλα κ να ηθελε, εβαζες οτι να ειναι, τωρα τηλ προφανως αμα βρεθει με καποιο τροπο θα πρεπει να ειδοποιηθεις αλλα στην Ελλαδα ειμαστε ολο καποιος θα θελει να παιξει με τον πονο σου! βαλε ψευτικο κ εκει!

Ευχαριστω τελικα το εβαλα απλα ετσι στο προφιλ μου. Εχω βαλει το λινκ πιο πανω.
Αχ τωρα βλεπω φωτο της. Τοσο ομορφη!
 
Back
Top