Γενικά Εφυγε η γλυκια μου Mango

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ilie mp
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Γιαννη θα ησουν μια ελπιδα γιατι μενουμε διπλα! Φοβαμαι μην ειχε κρυφτει σε κανα θαμνο και πηγε καμια γατα.. Ολο αυτο σκεφτομαι...
 
Γιαννη θα ησουν μια ελπιδα γιατι μενουμε διπλα! Φοβαμαι μην ειχε κρυφτει σε κανα θαμνο και πηγε καμια γατα.. Ολο αυτο σκεφτομαι...
Εγώ πάλι γιατί πιστεύω πως βρίσκεται σε κάποιο σπίτι στην ευρύτερη γειτονιά σου;
 
Δεν το πσιτευω γιατι για να την ειδε καποιος σημαινει οτι ηταν στο μπαλονι... Δεν ξερω ποσα ατομα καθονται στο μπαλκονι τετοια εποχη... Εκτος αν ηταν τοση συμπτωση που οταν βγηκε καποιος για κανα 5λεπτο να ετυχωε να πεταξε εκεινη εκει... Δυσκολο ομως!
 
Είχαμε καλές και ζεστές μέρες...
Θαρρώ πως αερίζουν οι νοικοκυρές το σπίτι περισσότερες ώρες με τέτοιο καιρό.
Άσε που είμαι σίγουρος πως και κλειστά να ήταν οι πόρτες από τις φωνές θα ξυπνούσε πολύ κόσμο...
 
Λυπάμαι Ηλέκτρα. Συνέχισε να ελπίζεις και να προσπαθείς.
Όσο πιο πολλές είναι οι μέρες,τόσο και μεγαλύτερο το θαύμα, η έκπληξη.Αυτό ας είναι το μόνο σου μέτρο.
Κοιτάω και εγώ δεξιά και αριστερά.
Κάθε μέρα νιώθω και πιο τυχερός!
 
Ευχαριστω πολυ Δημητρη μου αν και απο την Παρασκευη εχουν περασει τοσες μερες. Λες να γινει θαυμα;
Ήδη ειχε γινει μια φορα, οταν εγινε καλα ενω πιστευα οτι θα πεθανει...
Ποιος ξερει!
 
Εμένα όταν είχε φύγει ενα Ringneck τον εψαχνα 4 μέρες και τελικα Τον έπιασαν 2 τετραγωνα παραπάνω. Δε μου τον έδωσαν ποτέ πίσω. Είμαι σίγουρη πως και εσένα καποιος την έχει. Μπορεί να έκατσε σε κανένα μπαλκόνι, παράθυρο, αυλή. Είχε πολύ καλές μέρες.
 
Οχι τιποτα... Περασε μια εβδομαδα και δεν ειχα κανενα νεο της δυστυχως ☹
Λυπαμαι πολυ πραγματικα τουλαχιστον ας ελπισουμε πως καποιος του εχει προσφερει ενα ζεστο σπιτι
 
Back
Top