Γενικά Η Περιστερώνα μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Bigalice
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κι εγω αυτο ειδα φιλε μου εχεις καποιες βουτες και καποια αλαντζαδικα κοντομιτικα τα οποια δεν γνωριζω τι ρατσα ειναι και αν ειναι, εχεις ομως και παγγουρια τα οποια δεν εχουν καμια χρησιμοτητα και δεν κανουν τιποτε αλλο απο το να καθοντε στις κερεες το παγγουρι ειναι περιστερι σαν κι αυτα του συνταγματος.
 
Για μενα το καλυτερο που εχεις να κανεις αν εχεις μερακι πραγματικα πηγαινε και αγορασε 3-4 ζευγαρια απο καποιον μερακλη περιστερα διωξε τα υπολοιπα κανε λιγο υπομονη και σε ενα χρονο θα εχεις μια ομοδα καλη και συγκεκριμενη αιματα,Δεν ξερω αν συμφωνουν οι φιλοι με την αποψη μου..
 
Εκτος αν θελεις μονο να πετας και να κυνηγας ξενα οποτε καλα ειναι και αυτα που εχεις γιαυτην την δουλεια
 
Φωτογραφίες

οριστε κ τα παγωνατα μου τελικα πηρα
 

Συνημμένα

  • 38.webp
    38.webp
    90,4 KB · Προβολές: 184
  • 43.webp
    43.webp
    79,1 KB · Προβολές: 247
  • 53.webp
    53.webp
    88,3 KB · Προβολές: 267
  • 54.webp
    54.webp
    79,2 KB · Προβολές: 254
  • 40.webp
    40.webp
    92,4 KB · Προβολές: 188
ψιλο μεγαλόσωμα θα έλεγα. κοίτα μήπως είναι καλύτερα να τα γυρίσεις όλα τα πουλιά σου στα γούστα σου πάνω, και να χαλάσεις τα παγκούρια;
 
ψιλο μεγαλόσωμα θα έλεγα. κοίτα μήπως είναι καλύτερα να τα γυρίσεις όλα τα πουλιά σου στα γούστα σου πάνω, και να χαλάσεις τα παγκούρια;


δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννωείς;

να δώσω πίσω τα παγγούρια;
 
παιδια αν εχω καταλαβει καλα τα περισσοτερα ειναι κουτια (μελεζικα) απο τισ μυτεσ δηλαδη ή κανω λαθος
 
Back
Top