Φροντίδα Η ζωή στην μεγάλη κλούβα

αα😀 έχω προς το παρόν μπόλικη γλιστρίδα! τους έκοψα όμως και εγώ ραδίκια εψές και τα τσάκισαν ! σήμερα στο μενού τους έχω καλαμπόκι βρασμένο!
 
Μία γρήγορη φώτο το απόγευμα! Μεγαλώνουμε και ομορφαίνουμε!

10488190_10203408577308598_4037805379321297426_n.jpg
 
αα😀 έχω προς το παρόν μπόλικη γλιστρίδα! τους έκοψα όμως και εγώ ραδίκια εψές και τα τσάκισαν ! σήμερα στο μενού τους έχω καλαμπόκι βρασμένο!
Γιατί βρασμένο;...όπως είναι να το δίνεις, είναι από μόνο του μαλακό. Δε χρειάζεται βράσιμο.
 
Πανέμορφα να μην επαναλαμβάνομαι ε;:) Τρώνε γλιστρίδα τα καναρίνια; Γιατί έχουμε μπόλικη στις γλάστρες μας.
 
Κοίταξε μπρε τη ζωή στην κλούβα εκιουνε του ξενοπαντίτη μπας και του δειξες τση τόπους απού πας και μαζεύεις τσόχους;

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Κοίταξε μπρε τη ζωή στην κλούβα εκιουνε του ξενοπαντίτη μπας και του δειξες τση τόπους απού πας και μαζεύεις τσόχους;
Γι αυτό γουστάρω τους Κρητικούς.

Δεν καταλαβαίνω τίποτα[emoji12]
 
μπρε κοπέλια... Να με κουζουλάνετε θέλει; Όλη η Χώρα βρομεί από ζοχό, εμένα περιμένετε να σας επώ από που τσι ξεθάβω ;

όσοι έχετε 2-3 τετραγωνικά λίγο χώρο με χώμα, ρίχνετε εκιά νερά μπόλικα, και θα ξεπροβάλουν τα τσοχαλάκια τρυφερά τρυφερά ! 😉
 
Καλημερα.. Μπορεις να μου πεις τι εβαλες για κλαδακια για τις ποτιστρες; Εβαλες αυτα που πουλανε στα pet shops;
 
Αριάδνη έχω μέσα στην κλούβα μόνο ένα πλαστικο κλαδάκι εκεί που έχω την μια από της δυο ποτίστρες! Όλα τα υπόλοιπα μέσα είναι φυσικά κλαδιά !
 
Καναρινογάρδελο σήμερα 25 μερών !

Όσο περνάνε η μέρες τόσο πιο όμορφο γίνεται!

Είσαι φάτσα τέλος! Δεν σε αλλάζω ούτε με 20 καρδερίνες εκτροφής! με 21 κάτι γίνεται... α😀

ΑΞΙΑ ΑΝΕΚΤΊΜΗΤΗ !

DSC03147.JPG


DSC03149.JPG


DSC03150.JPG


DSC03151.JPG


DSC03156.JPG



Λιαζόμαστε!

DSC03161.JPG


πηγή -> Εκτροφή Καρδερίνας: Είσαι φάτσα τέλος! Δεν σε αλλάζω ούτε με 20 καρδερίνες εκτροφής!
 
Back
Top