Η ροτβαιλερινα μου

Εδω περσυ ημουνα. Πιτσιρικάς κ φέτος μεσήλικας 😂
Βεβαια αν έχεις παπαγαλο τα χρόνια κυλούν για αυτον πολυυυ αργά, όπως στο αποστακτηριο των jackDaniels!
H Τουκη με προσδοκιμο ζωής 25 έως 30 χρόνια είναι το 1/3 μιας ζωής μας
 
Οι κουταβόφατσες είναι όλα τα λεφτά! 😍
Γεμάτες πονηριά. Και περνάνε τα χρόνια και το πονηρό προσωπάκι μετατρέπεται σε εκείνο το χαζό προσωπάκι με στόμα κλειστό και τη γλώσσα ξεχασμένη έξω. Και από κάτω δύο προγουλια 😂
 
Πριν λίγες μέρες κάναμε επαναληπτικές εξετάσεις. Σήμερα το πρωί πήραμε τα αποτελέσματα. Ρυθμίστηκε ο θυρεοειδής, η αμυλαση και η λιπαση επιτέλους έπεσαν και η καρδούλα μας είναι μια χαρά. Περάσαμε όλη την ημέρα μαζί. Θέλω να σας πω τόσα πολλά όμως δεν βρίσκω λόγια να περιγράψω την ευτυχία που νιώθω 🙏

IMG_20191118_141348_0__1574097703_13973.webp
 
Εύχομαι πάντα χαρούμενες και ευτυχισμένες και χωρίς δύσκολα προβλήματα.
Τελικά όλα αντιμετωπίζονται!
Αυτό που μασουλάει ελπίζω να μην είναι κάποιο τηλεκοντρόλ 😀
 
Εύχομαι πάντα χαρούμενες και ευτυχισμένες και χωρίς δύσκολα προβλήματα.
Τελικά όλα αντιμετωπίζονται!
Αυτό που μασουλάει ελπίζω να μην είναι κάποιο τηλεκοντρόλ 😀
Να είσαι καλά 🙂
Το κογκ της βασανίζει αλύπητα και κάπου κάπου μασουλαει το βιβλίο μου 🙄😂
[automerge]1574099912[/automerge]
Ευχάριστα νέα Ζωή, τα καταφέρατε! 👍
Δόξα τω Θεώ Τάκη. Όλα μοιάζουν πια σαν κακό όνειρο κι ελπίζω να μην το ξαναδούμε ποτέ 😐
 
Η φωτογραφία θα ολοκληρώνοταν με ένα πράσινο, ένα μπλε και ένα γκρι μικροσκοπικό φτερωτό να κρέμονται από κάπου... Μαλλιά, μπλούζα, οτιδήποτε...

Πολύ ευχάριστα νέα Ζωή!
 
Η φωτογραφία θα ολοκληρώνοταν με ένα πράσινο, ένα μπλε και ένα γκρι μικροσκοπικό φτερωτό να κρέμονται από κάπου... Μαλλιά, μπλούζα, οτιδήποτε...

Πολύ ευχάριστα νέα Ζωή!
Θα με είχαν τρελάνει όλα μαζί 😂
Άσε που ο γκριζακος από τότε που τον χώρισα από τη γυναίκα του δεν γυρίζει ούτε να με κοιτάξει. Μου κρατάει μούτρα 😁
[automerge]1574101699[/automerge]
Πολύ ωραία νέα! Και η άσπρη μουσούδα ακόμη πιο ωραία. 😆
Γέρασε η πριγκίπισσά μου. Γνώρισα πριν κάνα μήνα μια κυρία μέσα στο μετρό και μου είπε ότι το ροτβάιλερ της είχε πεθάνει στα 15. Πόση δύναμη μου έδωσε 😃
 
Τι πανέμορφο πλάσμα 😍
Πώς να μη χαμογελάει (δε ξέρουν τι τους γίνεται όσοι νομίζουν πως τα ζώα δε χαμογελούν) με τόση αγάπη που παίρνει από εσένα... Ξεχειλίζεις... Και πώς θα μπορούσες να μην αγαπάς τόσο μια τέτοια φάτσα...
Εύχομαι να μην έχετε άλλες τέτοιες περιπέτειες και να περάσετε μαζί πολλά πολλά όμορφα χρόνια ακόμα!
 
Ναι, συνήθως δε μπορούμε να φανταστούμε τι είναι ικανά να μας κάνουν να νοιώσουμε.
Καλά, η φωτογραφία που κάθετε σωστή κυρία 🧿 στο μαξιλάρι μπροστά στη μπαλκονόπορτα "δεν υπάρχει" 😅
 
user20443 είπε:
Καλά, η φωτογραφία που κάθετε σωστή κυρία 🧿 στο μαξιλάρι μπροστά στη μπαλκονόπορτα "δεν υπάρχει" 😅
Αδίκως νομίζεις τη φωνάζουν όλοι στη γειτονιά "dedikoducu"(κουτσομόλα);
[automerge]1574137479[/automerge]
Ζωή, χαίρομαι πάρα πολύ για τα καλά σας νέα! Πάντα έτσι, γερή και δυνατή ⭐Ζιζί, περαστικά κι αγύριστα!
Να 'σαι καλά Σίσσυ μου!
 
Back
Top