Η ροτβαιλερινα μου

Όλα θα πάνε καλά,! Μην αγχώνεσαι και της το μεταδίδεις.. Συναισθάνομαι απόλυτα πως νιώθεις, είναι τυχερή που βρίσκεται στα χέρια σου Ζωή και την προσέχεις! Να δώσει ο Θεός να ζει καλά όσα χρόνια της απομένουν! Να την χαίρεσαι γερή και ζωηρή την ζουζούνα σου και να μου την φιλήσεις! 🥰
Ευχαριστώ πολύ 🙂
Το ξέρω ότι νιώθει την αγωνία μου και ότι αυτό δεν της κάνει καλό αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω. Φαντάσου ότι σήμερα ξύπνησα από τις 4.00 και δεν κατάφερα να ξανακοιμηθω. Περασε μισός χρονος από τότε που ήταν άρρωστη και όλο αυτό το διάστημα φαίνεται μια χαρά και παρακαλάω μέρα νύχτα να είναι οντως καλά το αγγελούδι μου. Ελπίζω να ακούσουμε καλά νέα και αυτή τη φορά για να ηρεμήσουμε για τους επόμενους δύο μήνες 😟
[automerge]1563282218[/automerge]
Όλα καλά θα πάνε Ζωή μου, μην αγχώνεσαι είναι μια κουκλίτσα 💗
Σε ευχαριστώ Βάσω μου. Μακάρι 🙏
 
Ολες οι τιμές φυσιολογικές εκτός από την αμυλαση, το ενα από τα δύο ένζυμα που μας δείχνουν σε τι κατάσταση βρίσκεται το πάγκρεας. Σχεδόν δύο φορές πάνω από το κανονικό. Η γιατρός μας μας είπε να πάρουμε βιταμίνη Β και να αυξήσουμε τον χρόνο που περπατάμε καθημερινά και σε τρεις εβδομάδες θα επαναλάβουμε την εξέταση.
Μπορεί να είναι μια απλή παγκρεατίτιδα μπορεί και καρκίνος. Αλλά δεν έχει διάρροια και δεν κάνει εμετούς για να είναι παγκρεατίτιδα, οπότε...
Αλλά και καρκίνος αν ήταν δεν θα είχε κανένα σύμπτωμα;
Θα μου στρίψει 😖
 
Back
Top