Γενικά Καρδερίνες τεσσαρες, εξαρες, οχταρες και φωνή

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης patilas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
νικο η καποιο απο τα παιδια μπορειτε να με βοηθησετε με το να ανεβασω καποιες φωτο. Προσπαθησα να τις στειλω και επειδη ειναι παραπανω ΚΒ δεν την στελνει. Επειδη οπως καταλαβατε δεν τα πολυκαταφερνω πηγα να το στειλω στο [email protected] εγραψα το κειμενο
περασα και τις φωτο αλλα δεν μου βγαζει καπου αποστολη. Που κανω το λαθος.
 
Κανε ενα λογαριασμό στο photobucket, ανέβασε εκεί τις φωτογραφίες, αντιγραφεις το 4ο λινκ καθε φωτο και το κάνεις μια απλή επικόλληση εδώ. Ο πιο απλός τρόπος
 
νικο η καποιο απο τα παιδια μπορειτε να με βοηθησετε με το να ανεβασω καποιες φωτο. Προσπαθησα να τις στειλω και επειδη ειναι παραπανω ΚΒ δεν την στελνει. Επειδη οπως καταλαβατε δεν τα πολυκαταφερνω πηγα να το στειλω στο [email protected] εγραψα το κειμενο
περασα και τις φωτο αλλα δεν μου βγαζει καπου αποστολη. Που κανω το λαθος.
Κώστα, τις φωτογραφίες πρέπει να τις στείλεις με e-mail. Αν αντιμετωπίζεις προβλήματα και με αυτό, στείλε μου προσωπικό μήνυμα για να προσπαθήσω να σε βοηθήσω.
 
ευχαριστω και τον σταυρο και τον φιλο απο θεσσαλονικη για την βοηθεια, μαλλον κατι εκανα. Αυτα τα καρδερινοκαναρα ειναι φετινα και οχι τοσο λευκα οσο τα περσινα και τα προπερσινα αλλα ειναι σχετικα ομορφα. Το μικρο που φαινεται δεν εχει βγαλει καθολου χρωμα στο κεφαλι ακομα και τωρα εχει ασπρισει λιγο περισσοτερο εχει βγαλει κατασπρη ουρα και εχει ασπρες σταμπες στην πλατη. Το αλλο που καθεται στο κλαρι ετσι ειναι και στην πλατη μονο που εχει μερικες σταμπες γκρι. Θα ψαξω και θα βρω και τις παλιες που ειναι ακομα καλυτερες

upload_2014-12-9_19-22-14.webpupload_2014-12-9_19-52-29.webp
 

Συνημμένα

  • upload_2014-12-9_18-55-42.webp
    upload_2014-12-9_18-55-42.webp
    2,5 KB · Προβολές: 93
Πολύ όμορφα μουλακια φίλε μου Κώστα. Θα ανεβάσω φώτο από το πρώτο που μου χάρισες για να το δει ντυμένο και η υπόλοιπη παρέα.σου εύχομαι παντα τέτοια για να βολευομαστε και εμεις
 
Back
Top